Uničov – Vrchovina 1:0 (kon.) | Zlínsko – Olomouc B 1:6 (kon.)
SK Uničov
1:0 (0:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Neděle 03.11.2019, 10:15 • U Stadionu 619, 783 91 Uničov. • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

90+2
    Konec zápasu. Zápas přinesl pouze branku Vichty, která se stala vítěznou a Uničov tak bodoval v 6. zápase v řadě. Příští kolo jede do Blanska a poslední domácí zápas sehraje mimořádně v sobotu 16.11. v 10:15. (12:07:37)

90+2
    Uničov šel do brejku 5 na 2, ale nezakončil.

90+1
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Seibert.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Švanda, přichází Donkor.

90
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Svoboda.

86
    Do konce zápasu zbývá 5 minut a nastavení. Uničov stále drží vedení po gólu Vichty.

82
    Centrovaný míč sebral ve vzduchu Kalina.

81
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Smetana, přichází Vašíček.

78
    Duba se dostal až do vápna, ale vystřelit už nestihl, neboť byl odzbrojen bránícím hráčem.

73
    Dnešní utkání sleduje 175 diváků.

73
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Vasiljev.

67
    Po rohovém kopu zakončil hostující hráč hlavou nad bránu.

63
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Strnad.

63
    Hapal zakončil hlavou kousek nad bránu.

59
    Střelu Purzitidise k pravé tyči odvrátil obránce.

58
    Střelu Krče zblokoval obránce na roh.

56
    Závar před vlastní bránou Vrchovina zvládla a Uničov se následně dopustil útočného faulu.

55
    Smetana mohl jít sám na Kalinu, to by ale nesměl být v ofsajdu.

54
    Žlutou kartu dostává Krayzel (SK Uničov).
    53. VICHTA - 1:0

53
    Uničov právě vstřelil branku!

JAKUB VICHTA zvolil místo centru přímou střelu na bránu a vyplatilo se. Míč se stočil přesně k levé tyči a zapadl do sítě.

52
    Skalníkův faul znamená volný přímý kop pro Uničov.

48
    Komenda dostal míč do uličky a šel po křídle, centr srazil bránící hráč na roh.

47
    Na centr si nabíhal Komenda, dříve byl u míče bránící hráč.

46
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Skalník.

46

45

45
    Krč posunul míč hlavičkou do vápna, kde byl jeden z domácích hráčů a obloučkem překonal Šmídu, gól ale nedal, protože z brankové čáry odhlavičkoval míč nad bránu bránící hráč.

43
    Nakopávaný míč byl pro Komendu příliš dlouhý.

38
    Zbytovský stáhl u půlící čáry na zem Ambrozka a správně mu byl odpískán faul.

37
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Matulka.

37
    Hapalův centr sebral ve vzduchu Šmída.

35
    Velká nepříjemnost pro Vrchovinu, během krátké chvíle bude muset podruhé střídat pro zranění, pokračovat nemůže Chloupek.

34
    U postranní čáry fauloval Můčka a hosté budou mít volný přímý kop.

31
    Ze hry odstoupil kapitán hostů Michal a nahradil ho Švanda. Kapitánskou pásku přebral Skalník.

31
    Můčka našel obloučkem za obranu Krče, jehož zakončení hlavou Šmída chytil.

30
    Centr z rohu odvrátil obránce na druhou stranu hřiště do autu.

29
    Vichta získal odrazem od protihráče rohový kop.

28
    Centr se dostal až do malého vápna a míč se kutálel kousek před brankovou čárou, odkud ho jako první odkopl bránící hráč.

28
    Po faulu hostů bude Uničov zahrávat "zkrácený roh".

27
    Chloupek prokličkoval přes 3 hráče, ale nakonec ztratil míč a Uničov se hnal do brejku.

26
    Máme za sebou 25 minut hry a kromě střely Komendy z 1. minuty jsme větší šanci neviděli.

24
    Centr Vrchoviny z pravé strany nabíhající hráč nezakončil, ale získal pro svůj tým alespoň rohový kop.

20
    Nákop Uničova skončil až v rukavicích Šmídy.

18
    Útok po pravém křídle zastavil hostující obránce a následně se Uničov dopustil útočného faulu.

15
    Centr Hapala zpracoval na hranici vápna Ambrozek, který ještě posunul za sebe a následná střela šla vysoko nad bránu.

12
    Centr hostů zblokoval obránce do autu.

10
    Střela Michala šla doprostřed brány, kde stál připravený Kalina.

9
    Chloupek dostal míč u pravé lajny a postupoval k bráně, jeho centr domácí obrana odvrátila.

8
    Hapal ustál souboj a dostal se i ke střele, která skončila vedle levé tyče.

5
    Smetana při napadání poslal míč skluzem pouze ke Krayzelovi.

1
    Po půl minutě hry se dostal do vápna Komenda. Ve velké šanci zakončil těsně vedle pravé tyče.

1

-1
    Hráči už nastoupili na trávník. Uničov v tradiční modré, Vrchovina v zeleno-černé.

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Bala, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Vichta – Hapal, Komenda (K), Krč
    Náhradníci: Uvízl – Svoboda, Seibert, Vasiljev, Strnad

SFK Vrchovina: Šmída – Vícha, Smetana, Michal (K), Svoboda, Batelka, Skalník K., Zbytovský, Duba , Chloupek, Duda
    Náhradníci: Maňák – Švanda, Skalník M., Matulka, Vašíček, Donkor

Rozhodčí: Líkař – Křepský, Machač. DFA: Vlčnovský.

Vzájemná bilance je pouze z minulé sezony, oba zápasy vyhrál Uničov.
    Venku 2:1 (Chalupa – Bača, Komenda), doma 3:1 (Komenda, Koutek, Krč – Duba).
    Nejlepší střelci týmů:
    Vrchovina Duba 8 branek,
    Uničov Komenda 7 branek.

Uničov má body z posledních 5 zápasů. 26 bodů řadí Uničov v průběžné tabulce na 4. místo se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Blansko, kam pojede Uničov v příštím kole. Na domácím hřišti se Uničovu daří, ze 7 zápasů má 5 výher a 2 remízy. Naposledy porazil 3:1 Otrokovice.

Vrchovina si po 8 letech v divizi minulou sezonu poprvé zahrála MSFL a skončila na 12. místě, které bylo 1. nesestupové. Vrchovina se zachránila až v posledním kole výhrou v Kroměříži a díky lepší vzájemné bilanci s Hodonínem a Rýmařovem.
    Tuto sezonu je zatím Vrchovina po 14 kolech s 22 body 8. Obrana je 3. nejlepší v lize, neinkasovala už 3 zápasy v řadě. Minulé kolo porazila Vrchovina doma Uherský Brod 2:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.