Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí se ihned dostali do útočného pásma, ANTHONY DEANGELO se dokázal odpoutat od obránce, najet si do volného prostoru a rozhodnout prudkým švihem k tyčce – 3:2. Asistence: Artěmij Panarin, Ryan Strome.
    57:10 Chris KREIDER - 2:2

57:10
    Je srovnáno! Domácí využili přesilovku, když rozjeli kombinaci v útočném pásmu, Panarinův pas byl sražen přesně na brankoviště, kde se vyskytoval CHRIS KREIDER a ten zblízka překonal Stalocka. Asistence: Artěmij Panarin, Adam Fox.

56:52
    Domácí tým si zahraje přesilovku, dvouminutový trest za podrážení dostal Ryan Hartman.
    50:00 Ryan DONATO - 1:2

50:00
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté otáčí výsledek a vedou. Po zisku puku ve středním pásmu přišel rychlý kontr, RYAN DONATO se kličkou zbavil obránce, puk si stáhl více na střed a prudkou střelou překonal Lundqvista. Asistence: Ryan Hartman.
    45:42 Zucker v šanci, Lundqvist však vytáhl skvostný semafor

45:42
    Parádní zákrok teď vytáhl Henrik Lundqvist, když semaforem vychytal Zuckera v brejku dvou na jednoho!
    37:11 Zach PARISE - 1:1

37:11
    No a je srovnáno! Hosté se udrželi v pásmu, kus práce udělal Fiala, který se dokázal uvolnit a přihrávkou najít ZACHA PARISEHO, který u tyčky procedil puk přes Lundqvistovu lapačku do sítě – 1:1. Asistence: Kevin Fiala, Jared Spurgeon.

31:24
    Hostům se nepovedlo dostat puk do středního pásma, tedy ani vystřídat a navíc přišel faul. Dvě minuty za krosček dostal Matt Dumba.

24:46
    Přesilovka pro New York, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jordan Greenway.
    14:50 Brady SKJEI - 1:0

14:50
    Teď už to ale New Yorku vyšlo a domácí tak jdou do vedení. K modré čáře si vybruslil BRADY SKJEI, našel si prostor pro zakončení a jeho švih skončil přesně v horním růžku Stalockovy branky. Asistence: Anthony DeAngelo, Artěmij Panarin.

10:45
    Domácí sice dostali puk za Stalocka, ale o zlomek vteřiny předtím už rozhodčí pískali faul Chrise Kreidera. Ten už míří na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za sekání.

10:10
    Nyní ale přichází šance pro New York, je tu přesilová hra. Dvě minuty za hrubost dostal Kevin Fiala.

03:03
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za sekání dostal Cristoval Nieves.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 15. Skjei (DeAngelo, Panarin), 58. Kreider (Panarin, Fox), 61. DeAngelo (Panarin, R. Strome) – 38. Parise (Fiala, Spurgeon), 50. Donato (Hartman)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba (A), Skjei, Fox, R. Lindgren, DeAngelo, Hájek – R. Strome, Panarin, Bučněvič – Chytil, Kreider (A), Lemieux – Kakko, B. Howden, Fast (A) – Haley, Nieves, Br. Smith.
    Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: Sutherland, Chmielewski – Alphonso, Smith

Diváci: 18 006