Mladá Boleslav – V.Popovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Radomyšl 4:3 (kon.) | Kolín B – Kralupy n. Vltavou 3:8 (kon.)
SC Kolín B
3:8 (0:0, 2:4, 1:4)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 21.12.2019, 20:00 • Zimní stadion Kolín • Krajská liga: Středočeský kraj • 15. kolo

43:39
    Domácímu týmu se naskytne velká příležitost ke srovnání. Na trestnou lavici usedá na 2 minuty Tomáš Klapka za nedovolené bránění.

29:56
    Přesilovou hru si zahraje domácí tým. Střelec třetí branky hostů Tomáš Klapka dostává 2 minuty za podrážení.

25:54
    Kralupy si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici usedá za podrážení Lukáš Skokan.

9:56
    Šance pro kralupské mužstvo. Za podrážení odchází na trestnou lavici domácí obránce Křeček.

David Palán

Branky a nahrávky: 23. st. (Kadlec, ml.), 39. Spitzer (Kadlec, ml.), 42. st. (Pešek, Sladký) – 21. Hampl (Brandejský), 25. Brandejský (Hampl, Soukup), 28. Klapka (Verbík, Hampl), 40. Student (Hampl, Verbík), 53. Háva (Soukup, Brandejský), 58. Verbík, 59. Student (David), 60. Verbík (Šarše, Roubal)

SC Kolín B: Pánek (Kvasil) – Nutil, Sladký, Hyšpler, Křeček, Horák, Skokan – Ježek, Kadlec, Spitzer, Pilný, Pešek, A. Kadlec, J. Kadlec, Zheliznyak, Vaňkovský
    HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík, Šarše, J. Verbík, Prášek, Klapka – Student, Háva, Řehák, Soukup, Hampl, Davídek, Brandejský, Roubal, Tůma

Rozhodčí: Petr Špringl — Jakub Marvan, Michal Futera