Florida – Dallas | 7:4 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Toronto | 3:6 (kon.) |
Edmonton – Pittsburgh | 2:5 (kon.) | | | Buffalo – Los Angeles | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Anaheim | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Minnesota – Winnipeg | 0:6 (kon.) |
Kunlun – N.Novgorod | 2:7 (kon.) | | | Vladivostok – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižněkamsk | 2:1 (po pr.) |
Jaroslavl – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 5:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 0:3 (kon.) |
Omsk – Ufa | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 5:2 (kon.) |
Německo – Finsko | 1:6 (kon.) | | | Rusko – Kazachstán | 5:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:3 (kon.) |
Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 0:6 (kon.) | | | Kopřivnice – Havlíčkův Brod | 2:1 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Kolín – Klatovy | 4:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Nový Jičín | 4:0 (kon.) | | | David Servis – Příbram | 2:9 (kon.) |
China Golden Dragon – Kobra | 4:13 (kon.) | | | Tábor – Písek | 7:4 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nová Paka | 4:3 (kon.) |
Řisuty – Bílina | 9:3 (kon.) | | | Děčín – Vrchlabí | 3:6 (kon.) | | | Opava – Mor. Budějovice | 5:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – V.Popovice | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Pelhřimov – Radomyšl | 4:3 (kon.) | | | Kolín B – Kralupy n. Vltavou | 3:8 (kon.) |
Vačice – HC Čápi | 8:3 (kon.) | | | AHC Dynamo – Marsy Klatovy | 6:1 (kon.) |
konec
HC Spartak Uherský Brod
4:13
(1:4, 1:2, 2:7)
Berani Zlín
59:59
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Rostislav Pánek – 2 min., krosček).
|
|
57:05
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mathias Lukaštík – 2 min., faul loktem).
|
|
45:46
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Martin Hložek – 2 min., sekání).
|
|
44:56
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Adam Tomaštík – 2 min., hákování).
|
|
43:20
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Jakub Suč – 2 min., podrážení).
|
|
39:20
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Adam Tomaštík – 2 min., podrážení).
|
|
29:43
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Petr Hoferek – 2 min., podrážení).
|
|
28:49
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Adam Tomaštík – 2 min., podrážení).
|
|
21:29
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Adam Tomaštík – 2 min., hákování).
|
|
15:16
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Petr Hoferek – 2 min., hrubost).
|
|
15:16
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Jakub Šimoník – 2 min., hrubost).
|
|
6:58
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Marek Heča – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
2. Tomaštík, 28. Pavlůsek (Šimoník), 42. Pavlůsek (Suchánek), 57. Heča – 4. Cekota (Pánek), 10. Pánek (Pažout), 16. Pánek, 20. Marek, 31. Prášil, 34. Pánek, 41. Hoferek, 45. Hoferek, 48. Coufalík, 48. Pánek (Coufalík), 53. Hoferek (Cekota), 54. Prášil (Hrdlička, Marek), 56. Cekota (Coufalík)
Rozhodčí: David Brablenec, Filip Kubiš
Diváci: 29
Neproměněná penalta:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: David Brablenec, Filip Kubiš
Diváci: 29