Zlín – Pardubice 4:1 (kon.) | Kladno – Liberec 2:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.01.2020, 18:00 • CZ LOKO Aréna • turnaj O Pohár DHL • 11. kolo

60:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Dvořák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Dobša – 2 min., hrubost).

55:23
    JIhlavská přesilovka končí, Adam Dvořák je vyloučen za podrážení.

54:19
    Trest bude na každé straně jeden. Vítězslav Brož dostává dvě minuty za sekání, jeho protivník Ondřej Grygar usedne za katr kvůli hrubosti.

53:41
    Po téměř padesáti minutách budou hrát jihlavští hokejisté druhou přesilovku v utkání, na dvě minuty je vyloučen Daniel Mikulec za nedovolené bránění.

47:47
    Jihlavští jdou opět do čtyř, za napadení je totiž vyloučen Vítězslav Brož.

42:11
    Miroslav Juda, který v pondělí proti Ústí nad Labem dal svůj premiérový gól za A-tým Dukly, bude další dvě minuty sledovat z trestné lavice. Jde ven za podrážení.

33:07
    Třetí vyloučení v zápasu a druhé na jihlavské straně. Dan Fiala dostává dvě minuty za seknutí.

09:40
    Přesilovku si zahraje i Třinec, jelikož Josef Vyvial v útočném pásmu zastavil soupeře držením.

05:18
    Sudí Ondráček nekompromisní. Nejprve dvě minutky, navrch ještě třinecká desítka. Dostává jí Jiří Plandor, který si nyní užije nějaký ten čas na jihlavské trestné lavici kvůli vražení na hrazení. Menší trest za něj odsedí Šimon Mikler.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Čermák) – 13. Havránek (Geidl, Mastič), 31. Geidl (Mastič), 39. Stránský (Dobša, Jenáček), 41. Havránek (Geidl, Vacula), 51. Mikler (Cienciala)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Smolko, Rašín, Piskač, Dvořák, Křišta, Trávník, Grauer – Brož, Juda, Pětník – Fiala, Čermák, Vyvial – Kardoš, Krajíček, Doležal – Barák, Zadražil. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Oceláři Třinec: Suchánek (Švehlák) – Vacula, Jenáček, Radzienciak, Cienciala, Šulák, Grygar, Mikulec – Geidl, Havránek, Matěj – Mastič, Krč, Pastor – Plandor, Mikler, Stránský – Dobša. Trenér: Jiří Juřík

Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Roupec