Ottawa – Montreal 1:2 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 0:1 (kon.) | Washington – New Jersey 1:5 (kon.)
NY Islanders – Boston 2:3 (po pr.) | Carolina – Los Angeles 2:0 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 5:2 (kon.)
Chicago – Anaheim 4:2 (kon.) | Vegas – Columbus 0:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:3 (kon.)
San Jose – Dallas 2:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 0:1 (kon.) | Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.)
Detroit – Buffalo 1:5 (kon.)
St. Louis Blues
5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
New York Rangers
Neděle 12.01.2020, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

60:00
    Jacob Trouba dostal po závěrečné potyčce 5 minut za sekání plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, zatímco Vince Dunn dvě minuty za hrubost.

59:23
    Brett Howden byl ještě v závěru zápasu vyloučen za vysokou hůl. Blues dohrají střetnutí v přesilové hře.

58:15
    Brendan Smith a Mackenzie MacEachern v zápase dohráli, když dostali 10 minut za nesportovní chování.

58:15
    Jordan Binnington předvedl v rychlém sledu tři senzační zákroky a zůstal potřetí nepřekonán!

47:32
    Blues hráli v šesti a po komerční přestávce budou hrát v oslabení. Týmový trest nyní odpyká David Perron.

45:50
    Filip Chytil si sjel z pravého křídla krásně před bránu a mohl vstřelit svůj druhý gól v zápase, Jordan Binnington ho ale skvěle vychytal pravým betonem! Český útočník má bod a asistenci!

45:16
    Robert Bortuzzo se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže Henrik Lundqvist ho dokázal na pravém boku skvěle vychytat! Skvělý zákrok.

38:08
    Mika Zibanejad fauloval na pravé straně obranného pásma NY Rangers a dostal dvě minuty za hákování.
    34:50 Jaden SCHWARTZ - 5:2

34:50
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    JADEN SCHWARTZ si najel před bránu na žabku Braydena Schenna z pravého křídla a tečí na dlouhou hůl kotouč usměrnil k levé tyči brány! Asistence: Brayden Schenn a Oskar Sundqvist.
    34:31 Anthony DeAngelo orazítkoval pěknou střelou horní tyč!

34:31
    Anthony DeAngelo mířil nádhernou střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování nad pravým ramenem Jordana Binningtona do vzdálenějšího levého horního rohu brány, jenže puk se od horní tyče odrazil do ochranné sítě! Přestávka.
    30:34 Zachary SANFORD - 4:2

30:34
    ZACHARY SANFORD si nádherně vyměnil puk s Ivanem Barbaševem a na vzdálenější pravé tyči poté z blízkosti skóroval po ledě k pravé tyči! Asistence: Ivan Barbašev a Jacob de La Rose.
    28:49 Brett HOWDEN - 3:2

28:49
    Rangers právě vstřelili branku!
    BRETT HOWDEN si nabruslil na parádní přihrávku Filipa Chytila mezi dvěma protihráči zpoza brány a z blízkosti po ledě zamířil k levé tyči! Rangers snížili. Asistence: Filip Chytil a Pavel Bučněvič.
    23:09 Henrik Lundqvist parádně vychytal Ivana Barbaševa!

23:09
    Ivan Barbašev se ocitl u levé tyče brány ve velké brankové příležitosti, Henrik Lundqvist ho ale vychytal pravým betonem! Fantastický zákrok.
    21:26 David PERRON - 3:1

21:26
    DAVID PERRON vystřelil po nádherní přihrávce Braydena Schenna přes šířku útočného pásma na bodu levého kruhu pro vhazování a parádní bombou vzápětí nad pravým ramenem Henrika Lundqvista vymetl přední horní roh brány! Blues využili přesilovou hru a skórovali potřetí v řadě. Asistence: Brayden Schenn a Alex Pietrangelo.

20:21
    Pavel Bučněvič nyní fauloval v útočném pásmu a za zbytečný faul byl vyloučen na dvě minuty za hákování.
    18:41 Vince DUNN - 2:1

18:41
    VINCE DUNN vypálil na vrcholu levého kruhu pro buly a jeho střela se poté od horní hrany lapačky Henrika Lundqvista odrazila ke vzdálenější pravé tyči! Blues vedou! Asistence: Zachary Sanford.
    09:38 Robert BORTUZZO - 1:1

09:38
    Obránce ROBERT BORTUZZO se řítil po nádherné kolmé přihrávce do samostatného úniku a poté rychlou střelou zápěstím z mezikruží vedle levého betonu Henrika Lundqvista zamířil k pravé tyči! Roberto Bortuzzo se vrátil na led po odpykání čtyř minut za vysokou hůl a vzápětí vyrovnal na 1:1! Asistence: Ivan Barbašev a Alex Pietrangelo.

05:32
    Roberto Bortuzzo dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl poté, co fauloval Micheala Haleyho.
    01:34 Filip CHYTIL - 0:1

01:34
    FILIP CHYTIL teď na levém křídle zavezl puk do útočného pásma Rangers a na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl k nenápadné střele zápěstím, která mezi lapačkou a levým betonem Jordana Binningtona zamířila ke vzdálenější pravé tyči – 0:1! Asistence: Ryan Lindgren a Artěmij Panarin.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 10. Bortuzzo (Barbašev, Pietrangelo), 19. Dunn (Sanford), 22. Perron (B. Schenn, Pietrangelo), 31. Sanford (Barbašev, J. de La Rose), 35. Schwartz (B. Schenn, Sundqvist) – 2. Chytil (R. Lindgren, Panarin), 29. B. Howden (Chytil, Bučněvič)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Dunn, Faulk, Bouwmeester, Bortuzzo, Mikkola – Perron, R. O'Reilly (A), Sanford – Sundqvist, B. Schenn, Schwartz – Bozak, Thomas, Steen (A) – Barbašev, J. de La Rose, MacEachern. Hlavní trenér: Craig Berube.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba, Skjei, DeAngelo, Hájek, Fox, R. Lindgren – Fast (A), R. Strome, Panarin – Bučněvič, Zibanejad (A), Kreider (A) – Kakko, Chytil, B. Howden – Haley, McKegg, Br. Smith. Hlavní trenér: David Quinn.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Chris Lee. Čároví: Bryan Pancich, Pierre Racicot

Diváci: 18096