Vladivostok – Kazaň 5:1 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Ufa – Riga 5:0 (kon.)
Čeljabinsk – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:3 (kon.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 2:1 (po pr.) | Minsk – Spartak Moskva 1:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HK Soči
Neděle 12.01.2020, 13:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

43:34
    Domácí skutečně hráli v šesti a trest pro hráčskou lavici jede odsedět Gleb Zajcev.

39:46
    Nikita Vyglazov jde po jasném faulu na Lukáše Sedláka na dvě minuty ven za faul kolenem.

37:31
    Přesilová hra pro domácí, sudí už nyní neměl pochopení pro menší strkanice a dává Kirillu Vorobjovovi dvě minuty za hrubost.

34:34
    Lukáš Sedlák jde na dvě minuty ven za hákování.

25:58
    Možná celému proběhu utkání pomůže přesilová hra, protože Sergej Těreščenko dostává dvě minuty za zbytečné nedovolené bránění na pravém kruhu.

20:00
    Nikita Vyglazov zahákoval soupeře a půjde si sednout za katr. A bude rád, když zkraje druhé třetiny vydrží na trestné lavici celé dvě minuty.

15:42
    Christian Thomas se krásně uvolnil přes dva hráče a dostal se až před Proskurjakova, kde byl hákován. A Robert Rosen může být rád, že z toho také nebylo trestné střílení, ale jen dvě minuty.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 5. Hyka (Bailen), 28. Hyka – 11. Točickij (Rundblad, Šmeljov), 46. Vyglazov (J. Alexandrov), rozh. náj. Točickij