Košice – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:3 (kon.) | Michalovce – Banská Bystrica 3:2 (po pr.)
HC Slovan – Detva 4:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
HKM Zvolen
sk Pátek 17.01.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

47:36
    Vo vylúčeniach sa pokračuje aj v tretej tretine. Dve minúty za seknutie dostáva Ivan Švarný.

46:21
    Zvolen bude hrať presilovú hru štyroch proti trom. Lukáš Handlovský dostáva dve minúty za hákovanie.

45:49
    Popradská presilovka sa končí. Colin Jacobs dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

45:36
    Presilovú hru získavajú hokejisti Popradu. Michael Parks dostáva dve minúty za hákovanie.

38:31
    V sérii vylúčení pokračujeme aj naďalej. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Adam Lapšanský.

35:20
    Popradská presilovka sa skončila a na rade je početná prevaha hostí. Petr Ulrych dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

33:02
    Osemnásť sekúnd bude hrať Poprad presilovku o dvoch hráčov. Dve minúty za krosček dostáva Willie Corrin.

31:20
    Presilovku bude hrať celok Popradu. Dve minúty za seknutie dostáva Garrett Thompson.

26:58
    Zvolen bude hrať presilovku 4 proti 3. Joona Erving odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

26:35
    Trotter prenikal skoro sám na bránku, Vošvrda jeho strelu vychytal do lapačky. Následne sa zrodila menšia strkanica a vylučuje sa na oboch stranách. Jakub Kolenič a Adam Larkin dostávajú po dve minúty za hrubosť.

24:35
    Presilovku budú mať hokejisti Popradu. Patrik Halama dostáva dve minúty za napadnutie.

21:52
    Presilovku znovu získa zvolenský tím. Fauloval Tomáš Vošvrda, ktorý dostáva dve minúty za podrazenie.

20:00
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Vandas – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

18:57
    V závere tretiny získavajú hostia presilovku. Michael Vandas dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

13:55
    V početnej prevahe budú hokejisti Popradu. Slavomír Tomko dostáva dve minúty za podrazenie.

06:19
    Popradčania budú hrať minútu a 16 sekúnd presilovku o dvoch hráčov. Logan Stephenson dostáva dve minúty za hákovanie.

05:35
    Uvidíme prvú presilovku v zápase a budú ju mať domáci. Bruno Mráz dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 8. Svitana (Zagrapan, Ulrych), 27. Takáč (Erving, Zagrapan), 55. Dalhuisen (Jacobs, Lapšanský), 58. Paločko (Erving, Jacobs) – 40. McPherson (Drgoň, Tomek), 47. Trotter (Špirko), 59. Špirko (Corrin)

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Kozák, Brejčák (A), Erving, Ulrych, Dalhuisen, Larkin, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan (A), Svitana (C) – Lapšanský, Jacobs, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik
    HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Betker, Švarný (C), Corrin, Stephenson, Drgoň (A), Tomko, Chlepčok, Meliško – Kelemen, Trotter, Parks – McPherson, Špirko (A), M. Halama – Thompson, Mráz, Kolenič – Tibenský, P. Halama, Marcinek

Rozhodčí: Štefik, Juhász – Durmis, Rojík

Diváci: 2 694