Watford – Tottenham 0:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Norwich – Bournemouth 1:0 (kon.)
Southampton – Wolverhampton 2:3 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Arsenal – Sheffield Utd. 1:1 (kon.)
Brighton – Aston Villa 1:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 1:0 (kon.)
Southampton FC
2:3 (2:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 18.01.2020, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 23. kolo

Dnešní utkání sledovalo 31 152 diváků. (17:59:07)

To je ode mě vše. Hezký zbytek večera a u fotbalových přenosů na počtenou!

Je hotovo! Wolves dokázali téměř nemožné a zápas na St. Mary's Stadium otočili. Po přestávce nejprve snížil Pedro Neto. Pak s pomocí videorozhodčího byla nařízena penalta, kterou proměnil Raúl Jiménez. Ten samý hráč pak vstřelil v 76. minutě vítěznou branku, na kterou přihrál Adama Traoré. Vlci ukončili dlouhé čekání na výhru a zabrzdili rozjetý Southampton.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:12.

90+7

90+6
    Na hřiště se dostalo dítě, které bylo rychle zase odvedeno.

90+5
    Míč se dostal k Boufalovi, jenž v kritickém okamžiku poslal balon vysoko nad!

90+5
    Rohový kop pro Saints. Jak s ním naloží? Může to být jejich poslední šance.

90+4
    Útočný faul Djenepa. Wolves se uklidní na míči, a pomaličku budou rozehrávat.

90+3
    Červenobílí se ženou dopředu, zatím bez účinku. Nemohou se dostat ani ke střele...

90+2
    Patrício kontroloval balon od Ward-Prowse, který letěl blízko pravé tyče.

90+2
    Tlak domácích stále narůstá, stále chybí však zakončení.

90+1
    Hlavní rozhodčí England nastavuje celých 6 minut!

90
    90 minut za námi. Domácí se snaží ze všech sil, Vlci brání, co jim síly stačí.

89
    To se však domácím zatím nedaří, byť jsou stále na útočné polovině.

89
    Wolves dostávají standardku, ze které lze ohrozit branku.

88
    Žlutou kartu dostává Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).

87
    Dlouhý Cédricův centr našel jen rukavice Patrícia.

86
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Max Kilman.

Tadeáš Podolka

Branky: 15. Bednarek, 35. S. Long (Soares) – 53. Neto (Traoré), 65. Jiménez (pen.), 76. Jiménez (Traoré)

Karty:   29. Ward-Prowse (SOT), 57. Bednarek (SOT) – 88. Neves (WOS)

Southampton FC: A. McCarthy – Soares, J. Stephens, Bednarek, Bertrand – Armstrong (71. Djenepo), Ward-Prowse, P.-E. Höjbjerg (C), Redmond (78. Boufal) – S. Long (71. Adams), Ings.
    Náhradníci: Gunn – Vestergaard, Djenepo, Romeu, Boufal, Adams, Obafemi.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Dendoncker, Coady (C), Saïss – Doherty, Moutinho, Neves, J. Castro – Traoré, Jiménez, Neto (86. Kilman).
    Náhradníci: Ruddy – Jordao, Gibbs-White, Perry, Kilman, Ashley-Seal, Buur, Giles.

Rozhodčí: England – Betts, Cann

Diváci: 31 152