Espanyol – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 2:0 (kon.) | Alavés – Villarreal 1:2 (kon.)
Sevilla – Granada 2:0 (kon.)
Valencia CF
2:0 (0:0)
FC Barcelona
Sobota 25.01.2020, 16:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 21. kolo

90+1
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Rubén Sobrino.

87
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Anssumane Fati, přichází Álex Collado.

86
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Frenkie de Jong, přichází Ivan Rakitić.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Po rohovém kopu sice dostal míč do sítě Gabriel, ale gólu podle rozhodčího předcházel faul.

80
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Jaume Costa.

79
    Valencia právě vstřelila branku!
    Valencia se musela v posledních minutách výhradně bránit, ale z protiútoku dává parádní gól! Přechod do brejku odstartoval ve středu pole Coquelin, následně se dostal z pravé strany více k ose Torres, který ještě našel zcela volného MAXIHO GÓMEZE a ten vynikajícím obstřelem našel volné místo u zadní tyče.

62
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Rodrigo.

58
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Arturo Vidal.

56
    Hlavní rozhodčí má znovu práci. Messiho zastavil jen nešetrným zatažením za dres Francis Coquelin.

54
    Barcelona zatím ve druhém poločase nestíhá. Další faul předvedl Busquets a tentokrát už to je i za žlutou kartu.

49
    Druhá část zápasu začíná pořádně zostra! Valencia se ujímá vedení! Už už to vypadalo, že se Barcelona dokáže ubránit po přetaženém centru, ale balon propadl k nohám MAXIHO GÓMEZE, který ještě svou střelu otřel o Albu a Ter Stegen už nedokázal zareagovat.

Branka je nakonec označena jako vlastní. Nešťastníkem je JORDI ALBA.

45
    Samuel Umtiti vyfasoval za svůj zákrok ve středu pole žlutou kartu.

12
    Ter Stegen chytá penaltu! Německý gólman vystihl směr střely k pravé tyči, Gómezova střela sice šla k brankové konstrukci, ale Ter Stegen se stačil parádně natáhnout.

11
    Penalta pro Valencii! Piqué šel do souboje ve vápně nešetrným skluzem, trefil Gayu a po zásluze vidí také žlutou kartu.