Frankfurt – RB Lipsko 2:0 (kon.) | Freiburg – Paderborn 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Mohuč 3:1 (kon.)
Union Berlín – Augsburg 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 1:2 (kon.) | Bayern – Schalke 5:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:0 (0:0)
RB Lipsko
Sobota 25.01.2020, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 19. kolo

90+4
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Frankfurt dnes naváže na vítězství nad Hoffenheimem a tři body získá také proti vedoucímu Lipsku! Dobrou práci odvedl napadající Paciência, když vybojoval balon a vydal se s ním do šestnáctky, kde se po jeho přihrávce prosadil dnes fantastický FILIP KOSTIĆ.

48
    Druhý poločas začíná velice v překvapivém stylu, protože domácí, kteří byli před přestávkou jasně horší, se totiž ujímají vedení! Hinteregger přenesl hru kousek za šestnáctku, kde se do balonu opřel ALMAMY TOURÉ, s jehož dělovkou nemohl Gulácsi vůbec nic dělat.