Olomouc – Karabach 3:1 (kon.) | Žižkov – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Zlín – Líšeň 0:1 (kon.)
Drava Ptuj – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Brozany – Varnsdorf 0:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 1:1 (kon.)
Slovácko – Uničov 1:2 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 6:2 (kon.)
Opava – Tychy 1:2 (kon.) | Chrudim – Velvary 3:1 (kon.) | Vltavín – Příbram 0:4 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Živanice – Vlašim 0:6 (kon.) | Teplice – Zabrze 0:2 (kon.)
Samara – Bohemians 1905 4:3 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 25.01.2020, 11:00 • Turnov • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Přeji příjemné sobotní dopoledne všem fotbalovým fanouškům! V dnešním přípravném utkání proti sobě nastoupí Liberec a Pardubice. Oba celky mají již za sebou dva přípravné zápasy, ve kterých nezaváhaly. Zajímavostí je, že Pardubice se střetly s „béčkem" Slovanu, nad kterým zvítězily 1:0.

1

3
    Pardubice budou zahrávat rohový kop z pravé strany.

4
    Malinský utekl po pravé straně, na hranici vápna odcentroval. Centr mu nevyšel, přesto pořádně ohrozil svatyni soupeře.

5
    Na druhé straně se Pardubice dostaly do vápna, kvůli špatné přihrávce ale o míč přišly.

6
    Dlouhý pardubický nákop za obranu skončil v ofsajdu. Škoda, jinak by šel útočník sám na brankáře.

9
    Slovan Liberec drží míč na kopačkách, kombinuje však spíše na polovině hřiště a k ničemu zajímavějšímu se nedostává.

10
    Musa se nachází v ofsajdu, což neuniklo zraku asistenta rozhodčího.

11
    Po rohu Pardubic vznikl před libereckou bránou menší závar. Liberec si chybou Kačaraba zadělal na velké problémy, díky Knoblochovi ale zůstává skóre nerozhodné.

12
    Pardubice si v krátké době vytvořily dvě sražené střely, následuje rohový kop.

13
    Koscelník fauluje na rohu vápna, zajímavá situace pro Pardubice.

14
    Hlavatý pálil na bližší tyč, kterou o pár decimetrů minul.

17
    Míč putuje až ke Knoblochovi, od kterého začne další akce Liberce.

19
    S dlouhým nákopem na hranici vápna si pardubická obrana poradila.

20
    Centr z levé strany odhlavičkoval pardubický obránce na rohový kop.

21
    Z něho nic zajímavějšího nevzniklo, přesto to jsou liberečtí fotbalisté, kteří hrají s míčem.

26
    Po centru ze standardní situace hlavičkoval Koscelník na vzdálenější tyči těsně nad.

27
    Nahrávka za pardubickou obranu nebyla přesná, Musa ale dokázal z této situace vytěžit alespoň roh.

29
    Hraje se na polovině hřiště, kde hráči postupují souboje u postranní lajny.

30
    Knobloch málem byl překonán, ale nakonec se píská ofsajd.

34
    Hybš vyslal do vápna přízemní centr, jeden ze stoperů míč odkopl do bezpečí.

34
    Karafiát pálil z úctyhodné vzdálenosti, nicméně jednalo se o slabší pokus, který Boháč lapil.

37
    Pardubický hráč pálil z voleje na hranici malého vápna, ve velké šanci ale přestřelil.

39
    Přihrávka na Ewertona byla příliš dlouhá, k míči se dostal Knobloch a hru uklidnil.

40
    Jedovatá rána ze šestnáctky končí v rukavicích Boháče.

41
    Pro centr Malinského z levé strany si doskočil Boháč.

44
    Vypadá to, že v prvním poločase se branky nedočkáme. Hraje se na středu hřiště, bez větších šancí.

45+1

První půle nám branku nenabídla. Hrálo se vyrovnaně bez větších šancí na obou stranách. Uvidíme, zda se na obrazu hry něco změní v příští pětačtyřicetiminutovce.

46

47
    Pardubice se na začátku druhého poločasu neúspěšně snaží přejít do útočné fáze.

48
    Dlouhý liberecký aut směřoval do pardubické šestnáctky, kde míč odvrátil jeden z obránců.

50
    S míčem si zahrál i Knobloch, jehož následný nákop na středový kruh našel adresáta.

52
    Střela hráče v modrém dresu z hranice vápna nebyla přesná, Boháč bude odkopávat.

54
    Liberec bude zahrávat přímý volný kop. Na střelu to není, spíše na centr.

55
    Lee si naběhl na zadní tyč a hlavičkoval, bránu však minul.

57
    Surzyn hledal nabíhajícího spoluhráče, jenže zkazil přihrávku a míč daroval soupeři.

59
    Liberec měl k dispozici přímý volný kop. Jednoduchý zákrok pro Boháče.

61
    Liberec má v druhém poločase více ze hry. Nutno říct, že své převahy zatím nevyužil.

63
    Střela z pravé strany vápna Boháčovi nenadělala žádné problémy.

64
    Tohle vypadalo o poznání slibněji. Liberečtí vystihli špatnou přihrávku soupeře a jeden z útočníků byl ve skvělé střelecké pozici, jenže trefil pouze brankáře soupeře.

67
    Přihrávka libereckého hráče byla zastavena vracejícím se obráncem Pardubic.

70
    Liberecký fotbalista vyzkoušel své štěstí střelou zpoza vápna, která asi o půl metru minula levou tyč.

72
    Obránce v bílém dresu raději odklidil ve skluzu míč do zámezí.

74
    Pardubice mají k dispozice rohový kop z pravé strany hrací plochy.

75
    S tím si domácí obrana poradila bez větších problémů, pokračovat se bude od Knoblocha.

77
    Rohový kop si vyzkouší i na druhé straně hráč libereckého týmu.

78
    Boháč kryje slabší střelu, která mířila do středu jeho svatyně.

80
    Po chybě v obraně Pardubic zakončoval z dobré pozice Beran, jenomže přestřelil.

83
    Liberec právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že je rozhodnuto! IMAN RONDIČ si našel na malém vápně přihrávku od svého spoluhráče a poslal míč do prázdné brány.
    83. RONDIČ - 1:0

87
    Liberec drží míč na svých kopačkách a čeká na závěrečný hvizd rozhodčího.

89
    Autové vhazování pro Pardubice. Ty mají něco málo přes minutu na to, aby srovnaly.

90
    Pardubice právě vstřelily branku!
    No a z ničeho nic je srovnáno! Po centru z levé strany se prosazuje střelou z první MARTIN ŠPLÍCHAL.
    90. Šplíchal - 1:1

90+1

Je tu konec! Na to, jak druhý poločas byl nezáživný, tak posledních deset minut bylo infarktových. V 83. minutě skórovali domácí, načež v posledních vteřinách zápasů srovnali hosté. Nutno říct, že remíza tomuto zápasu naprosto sluší.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:44:51)