Kometa Brno – Litvínov 4:3 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Liberec – Mountfield HK 5:1 (kon.)
Kladno – Třinec 1:2 (kon.) | Plzeň – Sparta 6:3 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:5 (1:2 po s.n.)
Zlín – K. Vary 5:6 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 26.01.2020, 15:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 40. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:33:42)

Střely: 29 – 32

Je dobojováno. Body se nakonec dělí, Dynamo získalo jeden a Bruslaři si z enteria areny odváží hned dva.

První třetina nabídla vlažné tempo, vedení se na jejím konci ujali hosté, za které skóroval David Šťastný. Na začátku druhé části srovnal Michal Ivan, na kterého v 39. minutě navázal Michal Vondrka a Dynamo zase vedlo. To platilo pouze do 59. minuty, kdy srovnal David Šťastný. Šlo se tak do prodloužení, ve kterém byli úspěšnější hokejisté z Mladé Boleslavi. Dva body jim vystřelil Martin Ševc.

64:51 Martin ŠEVC - 2:3

64:51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Dynamo v závěru prodloužení zaspalo a nechalo se rozebrat soupeřem. Puk uzmul MARTIN ŠEVC, který si vybruslil mezi kruhy a tvrdou střelou propálil Kantora – 2:3!

64:36
    Oddechový čas pro HC Dynamo Pardubice.

64:36
    Ofsajd hokejistů z Mladé Boleslavi. Vhazuje se ve středním pásmu.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:51
    Harju kombinoval s Mikušem, ale zadák Pardubic nemířil přesně. Jeho pokus trefil pouze mantinel za brankou Mladé Boleslavi.

63:25
    Zapotil se i Kantor po další střele na jeho branku. Do konce prodloužení zbývá 95 vteřin.

63:14
    Svačina si vybruslil mezi kruhy, ale trefil pouze lapačku Krošelja. Ten rychle rozehrál na své spoluhráče.

62:56
    Máme za sebou skoro tři minuty z prodloužení a na puku jsou domácí, kteří jsou zatím aktivnější.

62:10
    Dobrou práci udělal Fillman, který si objel celé útočné pásmo a posléze i zakončil. Kantor jeho pokus vyrazil.

61:35
    Na druhé straně nakonec Kantor zasahovat nemusel, takže opět útočí Dynamo.

61:01
    Rozhodnutí na hokejce měl Ivan. Ten dostal puk na modré, vybruslil si mezi kruhy, jenže trefil pouze Krošelja!

60:56
    Krošelj zapsal první zákrok v prodloužení. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

60:41
    Ukázkovou práci předvedl Vondrka, který se po neúspěšné akci sprintem vrátil zpět do obranného pásma.

60:01

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 22. Ivan (Kusý, Harju), 39. Vondrka (Rolinek, S. Zacharčuk) – 18. Šťastný (Ševc), 59. Šťastný (Dlapa), 65. Ševc

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, S. Zacharčuk, J. Kolář (C), Ivan, Holland, T. Voráček – Mandát (A), R. Kousal, Vondrka – Svačina, Harju, Machala – Kusý, Poulíček, Látal – Blümel, Rolinek (A), Paulovič.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Peters) – Hrdinka, Ševc (C), Dlapa, Pláněk, Hrbas (A), Fillman, Hes (A) – Skalický, Zbořil, Lunter – R. Zohorna, Jeglič, Šťastný – G. Szturc, Bičevskis, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal.

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Gerát, Hynek

Diváci: 7 602