Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:5 (kon.)
Columbus – Tampa 1:2 (po pr.) | Vancouver – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Calgary 2:6 (kon.)
Montreal Canadiens
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Úterý 11.02.2020, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

57:37
    Stepana ale zahákoval Joel Armia. Je tu asi klíčový moment zápasu. Přesilovka hostí v jeho závěru!

49:19
    Za hákování je vyloučen Brett Kulak. Přesilovka pro hostující tým.

29:08
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., vysoká hůl).

28:36
    Hosté budou hrát další přesilovku! Za hrubost je vyloučen Ben Chiarot.

26:34
    Za nedovolené bránění je potrestán Jonathan Drouin. Za malou chvíli začne přesilovka Arizony.

24:41
    Puk nyní vypadl z hrací plochy. Do hlediště ho záhadným způsobem poslal Clayton Keller, který byl blízko mantinelu, přesto ho dokázal nějak poslat až nad plexisklo. Následuje vyloučení za zdržování hry.

18:29
    Derek Stepan podrazil Armiu a domácí budou hrát do konce třetiny přesilovku 5 na 3!

18:08
    Trest na 2 + 2 minuty za vysokou hůl dostal Oliver Ekman-Larsson. Následnou šarvátku pak rozhodčí přešli.

12:56
    Jeff Petry si dobře podržel puk proti Christianovi Dvorakovi a ten ho fauloval! Síly na ledě se tedy vyrovnají.

11:26
    Nick Cousins dostává dvě minuty za krosček. Arizona si tak zahraje druhou přesilovku.

05:33
    Jakob Chychrun projel mezi domácími beky a dostal se až před Price. Pořádné zakončení mu zmařil faulem Ben Chiarot. Tady se asi dalo uvažovat i o trestném střílení, ale rozhodčí domácímu hráči udělili dvě minuty za hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Evans (Cousins, N. Thompson), 2. Gallagher (Tatar, Danault) – 6. Stepan (Kessel), 37. Hall (Dvorak), 59. Chychrun (Keller, Stepan)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Petry (A), Kulak, Mete, Chiarot, Ouellet, Scandella – Gallagher (A), Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Lehkonen, Domi, Drouin – Evans, N. Thompson (A), Cousins.
    Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Chychrun, Goligoski, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Kessel, Stepan (A), Crouse – Hinostroza, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg.

Rozhodčí: Lee, Charron – Murchison, Nansen

Diváci: 20 789