Barys – Magnitogorsk 4:0 (kon.) | Omsk – Ufa 5:2 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 6:0 (kon.)
Petrohrad – Viťaz 6:1 (kon.)
Avangard Omsk
5:2 (1:1, 4:1, 0:0) Stav série: 1:0
Salavat Julajev Ufa
Neděle 01.03.2020, 14:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Osmifinále

47:16
    Alexandr Burmistrov (SAL) si dvakrát počínal na jednom vhazování nedovoleně, a proto dostává dvě minuty za porušení postupu vhazování.

38:07
    Čároví rozhodčí gól uznali a Ufa podruhé při výzvě selhala. Tentokrát je to ale již za dvě minuty a menší trest jde odsedět Vladimir Žarkov (SAL). Omsk hraje druhou přesilovku v zápase.

15:40
    Tresty byly rozdány následovně: Kirill Semjonov (OMS) je vyloučen na dvě minuty za sekání, respektive vjetí do hostujícího gólmana. Na hostující straně je trestán Michail Pašnin (SAL), a to rovnou na 2+2 minuty za hrubost. Omsk má tedy přesilovku 5 na 4!

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 17. Šumakov (Franson, Beck), 24. K. Semjonov (Šumakov), 30. Stas (Dědunov), 39. K. Semjonov (Vojnov, Šumakov), 40. Pjanov (Franson, Bobkov) – 15. Omark (Kugryšev, Burmistrov), 38. Hartikainen (Manninen, Omark)

Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Franson (C), Jemelin, Pokka, Bondarev, Vojnov (A), Martynov – McMillan, Zernov, Beck – Šumakov, K. Semjonov, Košelev – Širokov (A), Pjanov, Andrighetto – Gračjov, Stas, Dědunov – Jaremčuk.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (41. Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin, Baškirov – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Kugryšev, Burmistrov (A), Baranov – V. Žarkov, Kadějkin, Soloduchin – Gimatov, Kartajev, Chochrjakov.

Rozhodčí: Olenin (RUS), Hribik (CZE) – Goljak (BLR), Ponamarenko (RUS)

Diváci: 5 096