Toronto – Tampa 2:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:2 (kon.)
Montreal – Nashville 2:4 (kon.) | Detroit – Carolina 2:5 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:4 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:2 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 5:4 (1:0 po s.n.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    KRIS LETANG si teď rychle zpracoval puk a zpoza vlastní brány ho po ose ledové plochy poslal do prázdné brány! V Newarku je tedy rozhodnuto. Pittsburgh vede v závěru už 5:2. Bez asistence.

58:24
    Mackenzie Blackwood opustil bránu a Devils zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

53:29
    Damon Severson fauloval v pravém rohu obranného pásma Evana Rodriguese. Menší trest za krosček.
    53:18 Jevgenij MALKIN - 2:4

53:18
    JEVGENIJ MALKIN využil kostrbaté rozehrávky Devils zpoza brány, když se v blízkosti pravé tyče dostal k puku a pak nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Hosté opět vedou o dva góly a je to 2:4. Bez asistence.

51:39
    Dnešní utkání sleduje 13473 diváků.
    50:24 Miles WOOD - 2:3

50:24
    Devils právě vstřelili branku!
    MILES WOOD si najel na krásný lob Nica Hischiera od obranné čáry Devils a parádní střelou z bodu levého kruhu nad lapačkou Matthewa Murrayho zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Devils snížili a jsou zpět ve hře – 2:3. Asistence: Nico Hischier.
    47:11 Jevgenij MALKIN - 1:3

47:11
    JEVGENIJ MALKIN vystihl rozehrávku Devils a na bodu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele zápěstím, která se přes pravý beton Mackenzieho Blackwooda přenesla ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Kris Letang.

43:54
    Kris Letang dostal dvě minuty za sekání a Devils si zahrají 1 minutu a 42 sekund přesilovou hru 5 na 3!

43:36
    Sidney Crosby fauloval za bránou Nica Hischiera a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Přesilová hra Devils.
    41:22 Mackenzie Blackwood senzačně zasáhl pravým betonem

41:22
    Evan Rodrigues se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže Mackenzie Blackwood dokázal jeho bekhendové zakončení vyrazit pravým betonem! Fantastický zákrok gólmana.

39:24
    Kyle Palmieri nyní mohl skórovat po vyjetí zpoza brány Pittsburghu v blízkosti levé tyče, jenomže Matthew Murray zázračným způsobem kotouč za svá záda nepustil! Vyrovnávací gól stále nikde.

32:42
    Devils nyní špatně střídali a dostali trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Pens si zahrají po reklamní přestávce třetí přesilovou hru. Menší trest odpyká Jesper Bratt.
    29:25 Jack Hughes se řítil po návratu z trestné sám na bránu!

29:25
    Mackenzie Blackwood teď senzačně zasáhl levým betonem a Jack Hughes se řítil ihned po návratu z trestné lavice na led sám na bránu, jenže poté prudkou střelou zápěstím orazítkoval levou tyč, od které se puk odrazil mimo! Obrovská šance!

27:17
    Nikita Gusev podrazil ihned po vhazování Jevgenije Malkina, jeho faul ale odnesl a odpyká Jack Hughes.
    25:51 Dakota Mermis otřel svou střelu zápěstím o přední tyč!

25:51
    Dakota Mermis vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím se od přední tyče odrazila do rohu ledové plochy!
    24:15 Justin SCHULTZ - 1:2

24:15
    Obránce JUSTIN SCHULTZ teď napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k milimetrově přesné střele zápěstím, která poté nad lapačkou Mackenzieho Blackwooda vymetla přední pravý horní roh sítě – 1:2! Asistence: Jevgenij Malkin a Bryan Rust.

15:11
    John Hayden byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a nyní si zahrají první přesilovou hru hráči Pittsburghu.
    12:46 Nikita GUSEV - 1:1

12:46
    NIKITA GUSEV vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím se poté na přední tyči od spodní strany lapačky Matthewa Murrayho odrazila do sítě! NJ využilo přesilovku. Je to 1:1. Asistence: Pavel Zacha a P.K. Subban.

11:04
    Jack Johnson vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry, což znamená, že Devils si teď zahrají po reklamní přestávce první přesilovou hru.
    08:29 Evan RODRIGUES - 0:1

08:29
    EVAN RODRIGUES zabrzdil před vrcholem levého kruhu pro vhazování a od hrazení poté napřáhl k pěkné táhlé střele zápěstím, která nad lapačkou Mackenzieho Blackwooda vymetla vzdálenější pravý horní roh brány! Asistence: Jared McCann.
    03:50 Nico Hischier měl na svědomí úvodní příležitost střetnutí

03:50
    Nico Hischier si najel před bránu na nádhernou přihrávku Milese Wooda z levého kruhu pro buly a bekhendem usměrnil puk do hrudi Matthewa Murrayho! Parádní zákrok brankáře Penguins.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. N. Gusev (Zacha, P. K. Subban), 51. Wood (Hischier) – 9. Rodrigues (McCann), 25. J. Schultz (Malkin, Rust), 48. Malkin (Letang), 54. Malkin, 59. Letang

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – P. K. Subban, Müller, Severson, Mermis, Tennyson, C. Carrick – Palmieri (A), Hischier (A), Wood – J. Anderson, Zajac (A), J. Hughes – N. Gusev, Zacha, Bratt – Hayden, Rooney, Kuokkanen. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Letang (A), Dumoulin, Marino, M. Pettersson, J. Schultz, J. Johnson – Sheary, Crosby (C), Zucker – Rust, Malkin (A), Marleau – Hörnqvist, McCann, Rodrigues – Lafferty, Blueger, B. Tanev. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Brandon Blandina, Francis Charron. Čároví: Ryan Daisy, Tony Sericolo

Diváci: 13473