Toronto – Tampa 2:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:2 (kon.)
Montreal – Nashville 2:4 (kon.) | Detroit – Carolina 2:5 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:4 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:2 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 5:4 (1:0 po s.n.)
Philadelphia Flyers
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Boston Bruins
Středa 11.03.2020, 00:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je v v tuto chvíli z mé strany vše. Přeji krásný zbytek noci. (02:38:03)

Vhazování 62:38%

Skončilo utkání mezi Philadelphií Flyers a Bostonem Bruins. Domácí celek byl v první dvou třetinách lepším týmem, ale jediný gól v prvních čtyřiceti minutách vstřelil Matt Grzelcyk. Ve třetí třetině hráli hosté velmi dobře a zaslouženě přidali další gól, o který se postaral Patrice Bergeron. Další gól už nepadl, a tak hosté v tomto zápase zvítězili poměrem 0:2.

59:48
    Sean Kuraly dostává kotouč do středního pásma.

59:32
    Tentokrát to zkusil přes celé hřiště Charlie Coyle, ani ani on nemířil přesně do odkryté brány.

59:12
    Střelu Kevina Hayese z pravé strany Tuukka Rask zneškodnil.

59:04
    David Pastrňák zkusil trefit bránu přes celé hřiště, ale to se mu nepovedlo.

58:55
    Střela z ostrého úhlu v podání Clauda Girouxe skončila pouze na chráničích Tuukky Raska.

58:19
    Oddechový čas pro domácí.

58:19
    Hra je vinou ofsajdu domácího celku přerušena.

58:10
    Střela Matta Niskanena bránu hostí minula a hosté dostali kotouč do středního pásma.

57:47
    Jakub Voráček trefil z pravé strany vzdálenější tyč svatyně Bostonu!

57:22
    Domácí to zkoušejí v šesti v útočném pásmu!

57:00

56:34
    Z mezikruží se o zakončení pokoušel Ondřej Kaše, ale ten byl dobře hlídán obránci Flyers.

55:59
    David Pastrňák vypálil od modré čáry, ale jeho pokus nebyl tečován, a tak kotouč skončil v náručí Cartera Harta.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 39. Grzelcyk (Pastrňák, Krejčí), 55. Bergeron (Marchand, Chára)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Hägg, Gostisbehere, Braun – Giroux (C), Couturier (A), Voráček (A) – Farabee, K. Hayes, Konecny – Laughton, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, J. Moore, Clifton, Grzelcyk, Lauzon – Marchand (A), Bergeron (A), Pastrňák – N. Ritchie, Krejčí, O. Kaše – Kuraly, Coyle, DeBrusk – Nordström, P. Lindholm, Wagner.

Rozhodčí: Brenk, Pollock – Racicot, Cherrey

Diváci: 19 689