Piast Gliwice – Karviná 0:0 (kon.) | Raków – Widzew 2:2 (kon.) | Stal M. – Wisla Krakov 0:2 (kon.)
GKS Piast Gliwice
0:0 (0:0)
MFK Karviná
Sobota 05.09.2020, 11:00 • Stadion Miejski • Přípravný zápas

Po změně stran hráli aktivněji Karvinští fotbalisté, leč na gól čekali marně. Janečkova hlavička ani Ndefeho střela v bráně neskončili, bez úspěchu dorážel Stropek. Domácí mohli rozhodnout o svém vítězství po akci z pravé lajny, po centru strany ale balón za záda nepustil Hrdlička. Přátelský zápas v Polsku skončil bezbrankovou remízou. (16:39:13)

90

46

První poločas nabídl hned několik zajímavých příležitostí. Za Karvinou mohl skórovat Ostrák, střelu ovšem namířil jenom do tyče. Na druhé straně zahrozil Eduardo, jeho projektil rozvlnil boční síť. Největší šance Gliwic ale přišla až v závěru první půle, na posledních ovšem balóm směřující do prázdné brány zblokoval Mangabeira.

45

1

GKS Piast Gliwice: Szmatuła – Konczkowski, Czerwiński, Malarczyk, Mokwa – Sokołowski, Jodłowiec – Steczyk, Lipski, Vida – Parzyszek.

MFK Karviná: Neuman – Eduardo, Dramé, Twardzik – Ndefe, Hanousek, Jean Mangabeira, Qose, Mikuš – Ostrák, Papadopulos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Milan Huppert

Branky:

GKS Piast Gliwice: Szmatuła (46. Szymański)- Konczkowski (30. Rymaniak), Czerwiński (46. Huk), Malarczyk, Mokwa – Sokołowski (30. Milewski), Jodłowiec (66. Sokołowski) – Steczyk (46. Hyjek), Lipski (74. Rakowiecki, Vida (46. Alves) – Parzyszek (46. Żyro).
    MFK Karviná: 1. poločas: Neuman – Eduardo, Dramé, Twardzik – Ndefe, Hanousek, Jean Mangabeira, Qose, Mikuš – Ostrák, Papadopulos.
    2. poločas: Hrdlička – Janečka, Šindelář, Stropek, Twardzik – Ostrák, Zhelizko, Jursa, Mikuš – Eduardo.