Schweinfurt – Schalke 1:4 (kon.)
1. FC Schweinfurt 1905
1:4 (1:2)
FC Schalke 04
Úterý 03.11.2020, 16:30 • Ventils-Arena (Gelsenkirchen) • Německý pohár • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:21:15)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:8.

Je konec. Schalke potvrdilo roli favorita a zvítězilo nad Schweinfurtem poměrem 4:1. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a nakonec se radovali z branky, kterou dal ve 38. minutě Thomann. Ovšem už o pouhou minutu později srovnal Ibiševič. Hosté následně pokračovali ve velkém tlaku a těsně před přestávkou otočil zápas Schöpf. Druhá půle byla zajímává, neboť v 70. minutě získali domácí penaltu a jedinečnou možnost srovnat, ovšem Fahrmann pokutový kop Suljiče vychytal. V 81. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Schöpf a o pět minut později se trefil také Raman.
    Schalke porazilo Schweinfurt 4:1.

90+1

90
    Schweinfurt získal míč na své polovině po faulu soupeře.

89
    Posléze sice Schweinfurt získal volný kop, ale následné zakončení hlavou Ramsera skončilo vedle.

88
    Míč skončil od domácího hráče v zámezí a následuje autové vhazování pro hosty.

87
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Raman, přichází Harit.
    86. Benito RAMAN - 1:4

86
    Schalke právě vstřelilo branku!
    A ještě jednu branku přidávají hosté, kteří vedou už 4:1! Schöpf byl opět uprostřed dějství, neboť si připisuje asistenci, když centr z pravé strany našel ve vápně BENITO RAMANA, jenž si ho zpracoval a následně skvěle zakončil k pravé tyči. Asistence: Schöpf.

85
    Hostující hráč Raman se dopustil faulu ve středu hrací plochy.

84
    Tentokrát přišla střela Bentaleba z velké dálky, ale Zwick jí dokázal vyrazit a následuje tak roh Schalke.

82
    Schweinfurt se sice okamžitě snažil dostat dopředu, ale ve druhém poločase jde vidět rozdíl v kvalitě mužstev a Schalke jasně dominuje.
    81. Alessandro SCHÖPF - 1:3

81
    Pravděpodobně je definitivně rozhodnuto, protože hosté zvyšují své vedení na 3:1! Centr z levé strany sice Rasmer odhlavičkoval, ale pouze k nohám ALESSANDRA SCHÖPFE, který z nějakých dvaceti metrů fantasticky vystřelil přesně k levé tyči a brankář Zwick se pouze díval.

81
    Míč skončil v zámezí a prvoligový celek tak má k dispozici rohový kop z levé strany.
    80. Raman ani tentokrát neprostřelil brankáře Zwicka.