Burnley – Everton 1:1 (kon.) | Manchester City – Fulham 2:0 (kon.) | West Ham – Manchester Utd. 1:3 (kon.)
Chelsea – Leeds 3:1 (kon.)
Burnley FC
1:1 (1:1)
Everton FC
Sobota 05.12.2020, 13:30 • Turf Moor • Anglická Premier League • 11. kolo

90+1
    Střídající Tosun se v úvodu nastavení prosmýkl do pokutového území a pohotově vyslal přízemní střelu. Nick Pope reflexivním zákrokem zamezil míči v cestě do sítě!

89
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Allan, přichází Cenk Tosun.

86
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Robbie Brady, přichází Josh Benson.
    84. Woodova hlavička

84
    Po rohovém kopu šli domácí málem zpět do vedení! Prostor k zakončení si udělal na malém vápně Wood, ale Pickford jeho pokus skvěle vyrazil!

83
    Dominic Calvert-Lewin si na hranici ofsajdu naběhl na přihrávku za obranu domácího Burnley, ale Pope proti němu skvěle vyrazil a připsal si důležitý zákrok!

81
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Abdoulaye Doucouré, přichází Gylfi Sigurdsson.

75
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Ashley Barnes.
    52. Rodríguezův technický pokus

52
    James Rodríguez dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, připravil si míč na levačku, ale jeho technickou ránu Pope skvěle vyškrábl na roh!
    45+3. Dominic CALVERT-LEWIN - 1:1

45+3
    Everton právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Everton se vytoužené branky dočkal ještě před poločasovou přestávkou! Richarlison dostal přihrávku do pokutového území, pohotově přihrál na malé vápno a DOMINIC CALVERT-LEWIN ve skluzu doklepl míč do sítě!

42
    Burnley mohlo chvíli před přestávkou přidat i druhou branku! Prostor si našel Chris Wood, ale Jordan Pickford jeho neumístěnou ránu zlikvidoval.

29
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Fabian Delph, přichází André Gomes.
    14. Šance Evertonu

14
    Mohlo být vyrovnáno! Iwobi dostal prostor na pravé straně, odkud vyslal nebezpečný centr do vápna, ale Dominic Calvert-Lewin ve skluzu trefil domácího brankáře!
    3. Robbie BRADY - 1:0

3
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení! Skvělý vstup domácích do dnešního souboje! ROBBIE BRADY vypálil zpoza hranice velkého vápna a krásnou přízemní střelou nedal Pickfordovi šanci!