Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Plzeň 4:3 (po pr.)
Olomouc – Mountfield HK 2:3 (3:4 po s.n.) | Pardubice – Sparta 5:4 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.)
Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Středa 30.12.2020, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 31. kolo

Je tu konec! V prodloužení nakonec svým gólem rozhodl Patrik Zdráhal. Celý zápas se hrál aktivní rychlý hokej plný nebezpečných šancí. Vyznamenali se skvěle oba gólmani, kteří většinu z nich úspěšně mařili a drželi svůj tým, co to šlo. Vychytali dokonce i několik samostatných úniků a na každého šlo celkově 39 střel. Ten jeden klíčový gól v prodloužení šel mezi Novotného betonem a tyčí, kotouč nakonec těsně překročil brankovou čáru a Litvínov si v posledním zápase tohoto roku odváží z Karlových Varů dva body.
    Ode mě je to pro dnešek vše a na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek (18:02:36)

60:25 Patrik ZDRÁHAL - 2:3

60:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Gól je nakonec uznán! Díky PATRIKU ZDRÁHALOVI nakonec bere Litvínov dva body. Bez asistence.

60:25
    Zdráhal prošel až k Novotnému, kotouč se zasekl mezi Novotným a tyčí a situaci ještě přezkoumává videorozhodčí, jestli nebyl puk už za brankovou čarou.

60:01

Ve třetí třetině se Litvínovu podařilo obrátit stav během jedné minuty. Energetici tak začali tlačit, ale nějak nebezpečně se jim nepovedlo ohrozit Godlovu bránu. A když už k něčemu došlo, tak se to postaral právě hostující brankář. Srovnat se Energii povedlo až 38 vteřin před koncem, kdy našel David Kaše volného Jakuba Fleka, který nekompromisně zavěsil do Godlovy brány.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:22
    A branka je uznána! Takže platí skóre 2:2.

59:22
    Stále na konečné rozhodnutí čekáme.

59:22
    Situace je ale přezkoumávána videorozhodčím! Hostující trenér použil trenérskou výzvu kvůli nedovolenému bránění brankáři.
    59:22 Jakub FLEK - 2:2

59:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Risk energetikům vychází! Po kombinaci v útočné třetině nahrával David Kaše zpoza kruhů JAKUBU FLEKOVI, který střelou do odkryté svatyně srovnal stav. Asistence: David Kaše.

58:47
    Energie riskuje v šesti!

58:20
    Hra se přelévá ze stranu na stranu, nikomu se nedaří udržet v pásmu.

57:26
    Svobodovu střelu vyrazil Novotný do ochranné sítě.

56:23
    Navíc jim nepovedená rozehrávka zařídila zakázané uvolnění a nemohou ani vystřídat.

55:40
    Domácím se nedaří udržet hru v útočném pásmu, hosté je pořád vyhánějí.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 26. Hladonik (Flek, D. Kaše), 60. Flek (D. Kaše) – 47. F. Lukeš (Štich, V. Hübl), 48. Jarůšek (Irving, Ščotka), 61. P. Zdráhal

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – Hladonik, D. Kaše, Flek – O. Beránek, T. Mikúš, Lauko – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Ščotka, Irving, D. Kolář, Balinskis, Demel, Štich (A), Kudla – Jarůšek, P. Svoboda, P. Zdráhal – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – Válek, M. Hanzl, Fronk – Zygmunt, Helt, Látal.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Lhotský, Svoboda