Brest – Nice 2:0 (kon.) | Lorient – Monaco 2:5 (kon.) | Méty – Bordeaux 0:0 (kon.)
Nantes – Rennes 0:0 (kon.) | Štrasburk – Nîmes 5:0 (kon.) | Lille – Angers 1:2 (kon.)
Lyon – Lens 3:2 (kon.) | Marseille – Montpellier 3:1 (kon.) | Remeš – Dijon 0:0 (kon.)
Saint-Étienne – PSG 1:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:1 (1:0)
Montpellier HSC
Středa 06.01.2021, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera a dobrou noc! (22:55:42)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 4:6.

Je dobojováno! Utkání mezi Marseille a Montpellierem končí nakonec lépe pro domácí, kteří ve druhém poločase nejprve inkasovali branku na 1:1, ale následně v závěru rozhodli o zisku tří bodů, když se trefili střídající Payet a Germain. Zajímavostí je, že v utkání nepadla ani jedna žlutá karta.

90+3

90+2
    Na druhé straně útočnou snahu zastavuje ofsajdové postavení, kterého si všiml rozhodčí na postranní čáře.

90+1
    Thauvin dostal dlouhý balón na pravé křídlo, odkud si míč navedl do vápna, a následně zakončoval. Balón ale směřoval pouze do jednoho z obránců.

90+1
    Před koncem špílu uvidíme nejspíše poslední rozehrávku od rohového praporku. V bílém dresu si míč na rohu hrací plochy staví Florian Thauvin.

90
    Rozhodčí ve druhém poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Montpellier se na závěr souboje dostane k rohovému kopu. Jeho exekutorem bude Florent Mollet, jenž už je nyní připraven centrovat.

88
    Ferri zkoušel Mandandu překvapit střelou k tyči, ale domácí gólman byl velmi pozorný a včas se poroučel k zemi, čímž zabránil snížení na rozdíl jedné branky.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mihailo Ristić, přichází Vitorino Hilton.

85
    Po přečíslení kličkoval ve vápně Payet, následně od zkušeného hráče přišel centr, který hosté srazili do náruče Omlina. Marseille je při chuti a hosté mají v závěru zápasu problémy v defenzivě.
    84. Valère GERMAIN - 3:1

84
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Trefuje se další střídající hráč. Kamara poslal míč na levou stranu, odkud z první vyslal do vápna přihrávku Chauí. Na jeho pas si ve vápně naběhl VALÈRE GERMAIN, který šikovně nastavil nohu a usměrnil míč k levé tyči z pohledu brankáře Omlina. Asistence: Sajfaddín Chauí.

83
    Po velmi nepřesném centru z pravé strany určitě vyrovnání nepřijde. Domácí s tímto pokusem neměli žádné problémy.

82
    Deset minut před koncem tak domácí jdou do vedení. Poslední minuty nejspíše uvidíme dobývání obrany ze strany Montpellieru, který už nemá mnoho času na vyrovnání.
    80. Dimitri PAYET - 2:1

80
    Domácí jdou opět do vedení! Deset minut před koncem vrací Marseille vedení střídající DIMITRI PAYET, který si po přihrávce Kamary potáhl míč na hranici vápna, napřáhl ke střele a nasměroval míč nechytatelně k tyči! Asistence: Boubacar Kamara.

Adam Mitáš

Branky: 41. Radonjić (Thauvin), 80. Payet (Kamara), 84. Germain (Chauí) – 53. Mollet (Ferri)

Olympique Marseille: Mandanda (C) – Sakaj, Álvaro González, Ćaleta-Car, Nagatomo (79. Chauí) – Kamara, Gueye – Thauvin, Cuisance (65. Strootman), Radonjić (73. Payet) – Benedetto (79. Germain).
    Náhradníci: Ngapandouetnbu, Pelé – M. Aké, Balerdi, Germain, Chauí, Payet, Perrin, Strootman.

Montpellier HSC: Omlin – Sambia, Cozza, Congré, Ristić (87. Hilton) – Mollet, Chotard (73. Le Tallec), Ferri, Yun (46. Dolly) – Laborde, Delort (C).
    Náhradníci: Bertaud – Dolly, Hilton, Le Tallec, Oyongo, Škuletić, Souquet, Vidal, Wahi.

Rozhodčí: Frappart S