Cagliari – Benevento 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Parma 3:0 (kon.) | Bologna – Udinese 2:2 (kon.)
Crotone – AS Řím 1:3 (kon.) | Lazio – Fiorentina 2:1 (kon.) | Sampdoria – Inter 2:1 (kon.)
Sassuolo – Janov 2:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Neapol – Spezia 1:2 (kon.)
AC Milán – Juventus 1:3 (kon.)
UC Sampdoria
2:1 (2:0)
Inter Milán
Středa 06.01.2021, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 16. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy se těším zase na počtenou! (17:09:50)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:11. Střely mimo: 0:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:18.

Fotbalisté Sampdorie vítězí nad druhým Interem 2:1 a připisují si do tabulky velmi cenné tři body!

Domácí položili základ k překvapivému triumfu v prvním poločase. Brankář Audero nejprve zneškodnil penaltu Alexise Sáncheze a na druhé straně naopak stejnou výhodu využil ve 24. minutě Antonio Candreva. Ještě do přestávky navíc po přízemním centru Damsgaarda zvyšoval na 2:0 Keita Baldé. Střelecké trápení hostí zlomil až v 65. minutě Stefan de Vrij, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Jinak už ale Doria soupeře do šancí moc nepouštěla. Za zmínku stojí nebezpečná hlavička střídajícího Lukaka, kterou ale vyrazil brankář Audero.

Inter tak promarnil šanci jít alespoň pro tuto chvíli do čela tabulky, domácí celek zůstává jedenáctý.

90+6

90+6
    Ještě roh Interu. Před bránu šel i brankář Samir Handanovič, ale ani on svému týmu k vyrovnání nepomohl!

90+4
    Střídající La Gumina na půlce hodně ostře dohrál D'Ambrosia, který se svíjí v bolestech. Domácího hráče těžko z něčeho vinit. Oba šli do míče a byli tam zhruba nastejno.

90+3
    Achraf Hakimí má rychlé nohy, ani on teď ale nestihl míč na hřišti. Kope se od brány Sampdorie.

90+2
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází Antonio La Gumina.

90+2
    Keita Baldé si došel pro faul, za který dostal Achraf Hakimí žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí Valeri nastaví ještě pět minut!

90
    Emil Audero si teď mírně nerozuměl s obráncem Colleyem. Audero si šel pro balón, který před ním jeho stoper odkopl do zámezí.

89
    Hostům se už hodně rychle krátí čas. Doria navíc vhazuje na své útočné polovině.

87
    Christian Eriksen ani nadvakrát neprostřelil domácí zeď! Odražený míč pak sebral brankář Audero.

86
    Kristoffer Askildsen si pomohl držením za dres v souboji s Hakimím. Dostal žlutou kartu a navíc z toho bude přímý kop ze zajímavé pozice pro Inter.

84
    Romelu Lukaku si nabíhal na centr, který před ním vyboxoval brankář Audero. Útočník Interu byl ale v ofsajdu, takže by se nic nedělo, i kdyby se dostal k zakončení.

84
    Domácí Keita Baldé zajel ostřeji do de Vrije. Sudí mu ukázal žlutou kartu.

83
    Po rohovém kopu Christiana Eriksena hlavičkoval nad bránu Ivan Perišić.

82
    Hostům se již krátí čas na zvrat vývoje utkání. S nastavením mají možná něco přes deset minut.

81
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Arturo Vidal.
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Danilo D'Ambrosio.