Cagliari – Benevento 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Parma 3:0 (kon.) | Bologna – Udinese 2:2 (kon.)
Crotone – AS Řím 1:3 (kon.) | Lazio – Fiorentina 2:1 (kon.) | Sampdoria – Inter 2:1 (kon.)
Sassuolo – Janov 2:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Neapol – Spezia 1:2 (kon.)
AC Milán – Juventus 1:3 (kon.)
Cagliari Calcio
1:2 (1:2)
Benevento Calcio
Středa 06.01.2021, 12:30Italská Serie A • 16. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:30:03)

Dnešní zápas je u konce. Větší radost má rozhodně hostující Benevento, které si připisuje výhru 2:1 po skvěle zvládnutém konci prvního poločasu, kdy se během tří minut trefil Sau a Tuia. Za domácí se ve dvacáté minutě prosadil pouze João Pedro, když tečoval do sítě hlavičku Leonarda Pavolettiho. Cagliari v dalším utkání čeká 10.1. výjezd na hřišti Fiorentiny. Benevento si příště zahraje o den dříve doma proti Atalantě.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:12.

90+6

90+6
    Po dlouhém pasu se k zakončení dostal Pedro, který pálil pouze do rukavic brankáře.

90+5
    Hosté se snaží držet čas. Do konce zápasu už moc času nezbývá.

90+4
    Žlutou kartu dostává Fabio Pisacane (Cagliari Calcio).

90+3
    Dnes už poněkolikáté zkoušeli domácí centr z pravé strany, ale opět to nepřineslo ovoce. Hosté jsou zase blíže tříbodovému zisku.

90+2
    Střídající hráč už je na nohou a jde za postranní čáru.

90+2
    Střídající Bryan Dabo si naběhl nepříjemně do soupeře a musí být ošetřován na hrací ploše.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hosté sice měli standardní situaci z levé strany, ale raději ji rozehráli na krátko a podrželi míč na kopačkách.

89
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Bryan Dabo.
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Christian Maggio.

89
    Žlutou kartu dostává Riccardo Sottil (Cagliari Calcio).

88
    Răzvan Marin centroval míč do vápna, pro který si jen došel brankář Lorenzo Montipò.

88
    Rohový kop pro domácí tým.

87
    Žlutou kartu dostává Riccardo Improta (Benevento Calcio).

86
    Centr z pravé strany poslal do vápna Zappa. Nepřesný pas si našel brankář Lorenzo Montipò.

85
    Domácí už posílají všechno dopředu, moc času již nemají.

Ondřej Černý

Branky: 20. João Pedro (Pavoletti) – 41. Sau (Schiattarella), 44. Tuia (Improta)

Karty:   5. Caligara (CAG), 89. Sottil (CAG), 90+4. Pisacane (CAG) – 6. Schiattarella (BNT), 84. Caprari (BNT), 87. Improta (BNT)   84. Nández (CAG)

Cagliari Calcio: Cragno – Zappa, Walukiewicz, Ceppitelli (77. Pisacane), Tripaldelli (68. Simeone) – Nández, Marin, Nainggolan (81. Pereiro) – João Pedro (C), Caligara (46. Sottil) – Pavoletti.
    Náhradníci: Aresti, Vicario – Boccia, Pinna, Pisacane, Ch. Oliva, Tramoni, Pajač, Pereiro, Cerri, Simeone, Sottil.

Benevento Calcio: Montipò – Improta, Tuia (89. Ch. Maggio), Glik, Barba – P. Hetemaj (89. Bryan Dabo), Schiattarella (C), Ionita – R. Insigne (72. Foulon), Sau (75. Caprari) – Lapadula (75. Di Serio).
    Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Pastina, Ch. Maggio, Foulon, Masella, Basit, Bryan Dabo, Di Serio, Caprari, Del Pinto.