Ostrava – Prostějov 0:1 (kon.) | Zlín – Blansko 4:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 6:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Jablonec 2:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 2:0 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
2:1 (1:0)
FK Jablonec
Středa 06.01.2021, 14:00 • Drážďany • Přípravný zápas

Přípravné utkání mezi Drážďany a Jabloncem nakonec skončilo vítězstvím německého celku 2:1. Za něj se prosadil v prvním poločase Becker, krátce po zahájení druhého zvyšoval Diawusie. Za Jablonec jen snížil Martin Doležal.

Ve druhém poločase jsme neviděli příliš zajímavý fotbal, Jablonec byl nebezpečný až v samém závěru. (15:49:03)

90

89
    Blíží se závěr zápasu, ve kterém Jablonec prohrává s německým protivníkem 1:2.

84
    Skvělý zákrok Jana Hanuše po střele Kanga. Ten se dostal k zakončení na hranici vápna po odvráceném míči a jen díky brankáři Jablonce to nyní není znovu o dvě branky.

83
    Na centr Kroba ze standardky naskakoval ve vápně Doležal, ale míč netrefil.

79
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Severočeský celek se vrací do hry, o snižující gól se postaral MARTIN DOLEŽAL. Kiefer se natahoval marně.

78
    Neuvěřitelné, jakou šanci neproměnil Pleštil. Smejkal pronikl do vápna a přihrával na zadní tyč právě na nabíhajícího Pleštila, který před poloprázdnou bránou trefil padajícího brankáře Kiefera. Od brankáře Dynama se míč ještě odrazil na tyč a následně do zámezí.

77
    Tak konečně se také ve 2. poločase ukázal Jablonec. Po přihrávce Hrubého střílel zajímavě zpoza vápna Tomáš Smejkal, ale branku Kiefera netrefil.

73
    Diawusie si dokázal poradit na pravé straně s Martincem, ale následný centr do vápna skončil v rukách Hanuše.

69
    Leonard Löwe viděl žlutou kartu za faul ve středu pole.

68
    Jenže německý tým s ní naložil prachbídně, střelecký pokus skončil vysoko nad.

67
    Dynamo nevyužilo standardku, jenže krátce poté je tu další, a tentokrát ze střelecké pozice hned za vápnem.

65
    Centr Vlachodimose od rohového praporku hosté z Čech odvrátili.

64
    Z nudy nás probouzí rohový kop Drážďan, Jan Hanuš nestihl míč na hrací ploše.

60
    Delší dobu čekáme na nebezpečnou akci. U balonu jsou prakticky jenom domácí, Jablonec běhá bez míče a pozorně se brání.

55
    Opět sledujeme pasáž zápasu, která se odehrává především ve středu pole. Ani jeden z týmů se nyní poblíž soupeřově brance nedostává.

53
    Drážďany se opět hnaly do šestnáctky Jablonce, tem nakonec míč skončil v rukavicích Hanuše.

48
    Drážďany právě vstřelily branku!
    Domácí vedou o dvě branky. Znovu byl u akce Stefaniak, který vysunul spoluhráče do vápna. Po následné přihrávce nadvakrát se k míči dostal AGYEMANG DIAWUSIE, který překonal Hanuše v bráně Jablonce.

47
    Jablonec zahájil druhý poločas aktivně, nyní však akci pokazil Smejkal, který nepřihrával přesně.

FB

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 37. Becker, 48. Diawusie – 79. Doležal

Karty:   25. Hosiner (DRE), 69. Löwe (DRE)

SG Dynamo Drážďany: Broll – Knipping, Stark, Sohm, Stefaniak, Hosiner, Becker, Meier, Kade, Königsdörffer, Ehlers.
    Náhradníci: Kiefer, Vlachodimos, Diawusie, Grosser, Gollnack, Will, Löwe, Kulke, Kang.

FK Jablonec: 1. poločas: V. Hrubý – Haitl, Zelený, Štěpánek, Podaný – Hübschman – Jovovič, R. Hrubý, Kratochvíl, Pilař – Chramosta.

2. poločas: Hanuš – Holík, Martinec, Jeřábek, Krob – Pleštil, R. Hrubý, Smejkal, Považanec, Jovovič – Doležal.