Litoměřice – Havířov 5:2 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
AZ Heimstaden Havířov
Pátek 29.01.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mne z Kalich Areny vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:07:50)
   
  Je dobojováno. Stadion porazil Havířov 5:2 a posunul se v tabulce na osmou příčku. Domácí vykročili vstříc vítězství v první polovině zápasu, kdy rychle vedli 3:1. Ve třetí třetině ještě přidali dvě branky a celkové skóre se zastavilo na 5:2.
   
  Konec zápasu.
  58:22 Antonín BOŘUTA - 5:2
   
  58:22
  Havířov právě vstřelil branku!
  AZ alespoň těsně před koncem snižuje. ANTONÍN BOŘUTA se dostal k odraženému puku u mantinelu a vyslal střelu na domácí branku, která zapadla až mezi Královy betony. Asistence: Fabien Kočí a Martin Adamský.
   
  57:00
  Střela Tomáše Svobody letěla vysoko nad a Havířov vyhazuje.
   
  55:40
  Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Radek Prokeš – 2 min., hákování).
  55:09 Jan HOLÝ - 5:1
   
  55:09
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Stadion navyšuje vedení a míří pro tři body! Tomáš Svoboda našel zcela volného JANA HOLÉHO, který svou střelu poslal pod horní tyč. Asistence: Tomáš Svoboda.
   
  53:53
  Marunovu střelu z pravého kruhu vyrazil Král betony do ochranné sítě. Bude se tak vhazovat po jeho levici a Havířov již moc času na zdramatizování utkání nemá.
   
  53:12
  Přemysl Svoboda posílal puk před branku na osamoceného Válka. Hostující gólman ale jeho úmysly přečetl a puk ukryl ve své lapačce.
   
  52:40
  Jebavý pouze nahodil do pásma a jeho pětka odchází střídat.
  51:04 Lukáš PAJER - 4:1
   
  51:04
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Stadion přežil obrovský tlak Havířova a z protiútoku navyšuje vedení! Soukup našel rozjetého LUKÁŠE PAJERA, který si sjel až na pravý kruh a svou střelou mezi betony překonal Groha. Asistence: Dominik Soukup.
   
  49:43
  Kališníci teď měli štěstí! Maruna posílal kotouč do brankoviště a Přemysl Svoboda téměř ztečoval pokus do vlastní sítě.
   
  49:04
  AZ je střelecky aktivní a ostřeluje domácí branku z téměř každé pozice. Nyní to zkoušel Bořuta, jehož dělovka letěla nad branku.
   
  47:58
  Tomáš Svoboda projel až za Grohovu branku, kde ale kotouč ztratil.
   
  47:17
  Procházkovu střelu zápěstím ukryl Král ve své lapačce.

  Filip Hulín

  Branky a nahrávky: 3. Miškář (J. Holý, M. Beran), 21. Baláž, 22. Procházka (Válek, J. Holý), 52. Pajer (Soukup), 56. J. Holý (T. Svoboda) – 27. Rudovský (Adamský), 59. Bořuta (Kočí, Adamský)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, Baláž, Kremláček, J. Holý, Jebavý (C), Černohorský, Háva – M. Beran (A), Miškář, T. Svoboda – Procházka, Válek, Jánský – P. Svoboda, Urban, Konečný – Berka, Soukup, Pajer.
  AZ Heimstaden Havířov: Stezka (22. Groh) – Bořuta (A), Kočí, Kachyňa, Chroboček, R. Havel, Mrowiec – Petriska, Doktor, F. Seman (A) – O. Procházka, Adamský, Prokeš – Horváth, Rudovský, Maruna (C) – Krupa, Mrva, Kořenek.

  Rozhodčí: Ondráček, Marek – Kotlík, Polák