Spezia – Udinese 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Lazio 1:3 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 1:1 (kon.)
Crotone – Janov 0:3 (kon.) | Neapol – Parma 2:0 (kon.) | AS Řím – Hellas Verona 3:1 (kon.)
FC Crotone
0:3 (0:2)
Janov CFC
Neděle 31.01.2021, 15:00Italská Serie A • 20. kolo

Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů. (16:58:31)

Je konec! Janov vítězí a připíše si tři body do tabulky Serie A! Ve dvacáté čtvrté minutě otevřel skóre zápasu Mattia Destro. O pět minut později to bylo už o dvě branky. To se střelou z první zpoza vápna prosadil Lennart Czyborra . Na začátku druhého poločasu pečetil výhru svým druhým gólem Mattia Destro.

90+3

90+3
    Obrovská šance pro Janov! Goran Pandev si to mířil sám na brankáře. Ovšem jeho střela trefila pouze připraveného Alexe Cordaza.

90+2
    Koffi Djidji poslal tvrdě protihráče mimo hřiště. Rozhodčí to vyhodnotil jako faul a hosté tak mají přímý kop.

90+1
    Natavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Žlutou kartu dostává Arkadiusz Reca (FC Crotone).
    89.

89
    Tyč! Ahmad Benali se uvolnil v pokutovém území a vystřelil. Jeho střela ale orazítkovala tyčku. Následuje rohový kop.

89
    Domácí zvolili rozehrávku na krátko a okupují soupeřovu polovinu hrací plochy.

88
    Lennart Czyborra se provinil přestupkem. Rozhodčí nařizuje přímý kop pro domácí.

86
    Hosté kombinují na polovině hřiště. Teď už nikam nespěchají. Zápas se blíží ke svému konci.

85
    Nadějnou akci Janova zastavil praporek asistenta rozhodčího. Píská se ofsajd. Hosté mají utkání pod kontrolou a nepouští Janovské do vyložených šancí.

85
    Žlutou kartu dostává Eduardo Henrique (FC Crotone).

84
    Bránu se ale ohrozit nepodařilo. Následně rozhodčí pískl přestupek. Další standartní situace pro Janov.

83
    Lennart Czyborra si obhodil protihráče a zkusil nacentrovat. Jeho centr byl sražený za branku. Rohový kop pro Janov.

82
    Další šanci domácích zastavila pohotová obrana Janova. Jejich následný protiútok byl ale přibržděn.

81
    Lennart Czyborra nebezpečně dotíral na domácí obránce. Ti si však poradili a míč odkopli do bezpečí

80
    Rohový kop hostí byl ale velmi dlouhý a míč tak skončil za čarou. Autové vhazování pro Cortone.

Dominik Zajan

Branky: 24. Destro, 29. Czyborra (Zappacosta), 51. Destro (Zajc)

Karty:   33. Messias (COE), 85. Henrique (COE), 90. Reca (COE) – 28. Strootman (JAN)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:9. Fauly: 15:22.
    FC Crotone: Cordaz – Magallán (69. Djidji), Marrone, Golemić – P. Pereira (46. Rispoli), Messias, Zanellato (69. Henrique), Benali, Reca – Nwankwo, Di Carmine (56. Rivière).
    Náhradníci: Crespi, Festa – Djidji, Dragus, Henrique, Luperto, Petriccione, Rispoli, Rivière, Rojas, Vulić, D’ Aprile.

Janov CFC: Perin – Criscito, Radovanović, A. Masiello – Czyborra, Strootman (74. Behrami), Badelj, Zajc (61. Melegoni), Zappacosta (71. Ghiglione) – Šomurodov (61. Pjaca), Destro (71. Pandev).
    Náhradníci: Marchetti, Zima – Behrami, Ghiglione, Goldaniga, Melegoni, Onguéné, Pandev, Pellegrini, Pjaca, Rovella.

Rozhodčí: Piero Giacomelli