Dynamo Kyjev – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Olympiakos – Eindhoven 4:2 (kon.) | Young Boys – Leverkusen 4:3 (kon.)
FK Krasnodar – Dinamo Záhřeb 2:3 (kon.) | Braga – AS Řím 0:2 (kon.) | Slavia – Leicester 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – AC Milán 2:2 (kon.) | Real Sociedad – Manchester Utd. 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Tottenham 1:4 (kon.)
Lille – Ajax 1:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Šachtar 0:2 (kon.) | Granada – Neapol 2:0 (kon.)
Molde – Hoffenheim 3:3 (kon.) | Salzburg – Villarreal 0:2 (kon.) | Antverpy – Rangers 3:4 (kon.)

Young Boys právě vstřelil branku!
    V samotném závěru však dává Bern čtvrtý gól a je mnohem blíže výhře! Gaudino napřáhl ke střele zpoza šestnáctky a Lomb jeho pokus srazil do tyče. Odražený míč však zblokovala nešťastně Lombova záda a vznikl prostor na bezprostřední dorážku, kterou obstaral THEOSON JORDAN SIEBATCHEU nekompromisně pod víko – 4:3! Asistence: Gianluca Gaudino.
    68. Moussa DIABY - 3:3

68
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Fantastický zápas pokračuje a tohle střídání se trenéru Boszovi pořádně vyplatilo! Wirtz v souboji byl připraven o dost lépe a postrčil míč do běhu před sebe na MOUSSU DIABYHO, který měl před sebou jenom brankáře Von Ballmoose. Tomu se tentokrát přesun až na vrchol vápna nepovedl, Diaby jej překonal lobem a vedení se Bernu rozpadlo za 23 minut – 3:3! Asistence: Florian Wirtz.
    52. Patrik SCHICK - 3:2

52
    Po sedmi minutách můžeme říci, že se jede prakticky od nuly! Demirbay poslal míč na zadní tyč, kde nejprve proti hlavičce Taha o zem sice předvedl Von Ballmoos výborný zákrok, jenže odrazil míč přímo k PATRIKU SCHICKOVI, který pohotově doklepl do branky a přidává během tří minut druhý gól – 3:2! Asistence: Jonathan Tah.
    49. Patrik SCHICK - 3:1

49
    Leverkusen velmi rychle snižuje, a to je pro Young Boys určitá komplikace! Frimpong měl prostor na pravém křídle a přesným centrem do šestnáctky našel PATRIKA SCHICKA, který přeskočil ve vzduchu obránce a umístil míč přesně k zadní tyči, kam se Von Ballmoos jenom ohlédk – 3:1! Asistence: Jeremie Frimpong.
    44. Meschak ELIA - 3:0

44
    Jenže hrubka Dragoviće v obranné fázi stojí Leverkusen už třetí branku a domácí zahráli poločas z říše snů! Dlouhý nákop totiž obránce Bayeru nedokázal vůbec dobře zpracoval a propadl mu za něj na MESCHAKA ELIU, který šel tak sám na branku. Následovalo pohodlné zakončení a tento gól nějak tak korunoval celý hrubě nepovedený poločas Bayeru – 3:0! Bez asistence.
    19. Theoson Jordan Siebatcheu - 2:0

19
    Bránění standardek dnes Leverkusenu vůbec nejde, po dalším rohovém kopu kasíruje už podruhé! Michel Aebischer vyslal do šestnáctky opět povedený centr, tentokrát měl okolo sebe prostor THEOSON JORDAN SIEBATCHEU, který dokázal v pádu usměrnit míč za Lombova záda a s hosty je to špatné – 2:0! Asistence: Michel Aebischer.
    3. Christian FASSNACHT - 1:0

3
    Z druhého rohového kopu se nakonec Bern prosazuje a jde do brzkého vedení! Aebischer zahrával roh kamsi na penaltu a našel tam CHRISTIANA FASSNACHTA, proti kterému nestačil vystoupit bránící Amiri a na povedené zakončení se Lomb k tyči natahoval marně – 1:0! Asistence: Michel Aebischer.

Tomáš Kalas

Branky: 3. Fassnacht (Aebischer), 19. Siebatcheu (Aebischer), 44. Elia, 89. Siebatcheu (Gaudino) – 49. Schick (Frimpong), 52. Schick (Tah), 68. Diaby (Wirtz)

Karty:   56. Lefort (YBB) – 86. Sinkgraven (LEV)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:11.
    BSC Young Boys: Von Ballmoos – Hefti, Lustenberger (C), Zesiger, Lefort (73. Sulejmani) – Fassnacht (79. Gaudino), Aebischer, Lauper (79. Rieder), Ngamaleu (57. U. García) – Elia (73. Mambimbi), Siebatcheu.
    Náhradníci: Neuenschwander, Faivre – Spielmann, Sulejmani, Gaudino, Mambimbi, U. García, Maeir, Maceiras, Rieder.

Bayer Leverkusen: Lomb – Frimpong, Tah (C), Dragović, Sinkgraven – Demirbay – Amiri (46. Tapsoba), Wirtz – Bailey (65. Diaby), Schick, D. Gray.
    Náhradníci: Johnen – Tapsoba, S. Bender, Alario, Jedvaj, Wendell, Diaby, Aránguiz, Fosu-Mensah, Palacios.

Rozhodčí: Lahoz – Devís, del Palomar (vš. ESP)