Příbram – Slovácko 1:4 (kon.) | Olomouc – Brno 1:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta 0:3 (kon.)
konec
1.FK Příbram
1:4 (0:2)
1.FC Slovácko
Sobota 20.02.2021, 14:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA • 20. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Fotbalisté Slovácka vstřelili v Příbrami tři góly, ačkoliv hráli od dvanácté minuty utkání o deseti, a potvrdili roli favorita. Tým z Uherského Hradiště vyhrál Na Litavce popáté v řadě a celkově porazil klub z hornického města již pojedenácté. Za hosty se prosadili Stanislav Hofmann, Jan Kliment, Milan Petržela a Václav Jurečka, zatímco čestný a jediný úspěch domácích vstřelil z penalty Radek Voltr. Konečný výsledek nádherného zápasu. 1.FK Příbram 1 1.FC Slovácko 4. (15:55:43)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.
  90. Václav JUREČKA - 1:4
   
  90
  Slovácko právě vstřelilo branku!
  VÁCLAV JUREČKA využil zmatků v příbramské obraně po centru z levé strany šestnáctky, když na přední tyči napálil odražený míč o horní tyč do předního rohu brány! Slovácko vede 4:1.
   
  89
  Slovácko sáhlo ke dvojitému střídání poté, co střela z volného přímého kopu zamířila vysoko nad bránu Příbrami. Běží poslední okamžiky zápasu a je to 1:3.
   
  88
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Sadílek, přichází Rigino Cicilia.
   
  88
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Stanislav Hofmann, přichází Patrik Šimko.
   
  87
  Jan Kalabiška hraje skvělý zápas a nyní se mezi dvěma protihráči pokusil proniknout do šestnáctky. Ve své snaze sice neuspěl, následuje ale volný přímý kop.
   
  86
  Emmanuel Antwi si naběhl na kolmou přihrávku od Filipa Zorvana a na levé straně šestnáctky mířil z ostrého úhlu do boční sítě. Poté se pískal ofsajd.
   
  84
  Václav Jurečka si nabíhal na přední tyči na krásný přízemní centr Petra Reinberka z pravé strany a málem skóroval, pod nohy se mu ale obětavě vrhl Jan Kvída a míč odvrátil pryč!
   
  82
  Následoval centr domácího týmu z opačné strany hřiště, fotbalisté Slovácka ale další rohový kop odvrátili a hájí v závěru dnešního zápasu dvoubrankové vedení.
   
  81
  Vít Nemrava nezachytil míč na hrací ploše a Příbram měla výhodu rohového kopu, který rozehrála nakrátko, a centr ze hry přizvedl Jan Kalabiška.
   
  79
  Centr Slovácka z rohového kopu žádné nebezpečí nepřinesl a Václav Jurečka se natahoval po míči v pokutovém území Příbrami zbytečně. Skóre 1:3.
   
  78
  Marek Havlík nyní operoval s míčem na levé straně vápna a jeho centr z téměř nulového úhlu byl sražený na rohový kop, který se kvůli strkanici bude opakovat.
   
  77
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Josef Divíšek.
  76. Kalabiška z první netrefil domácí bránu, míč skončil mimo

  Tomáš Reiner


  Hledáme zpravodaje pro tým 1.FK Příbram. Více informací zde.

  Branky: 72. Voltr (pen.) – 11. S. Hofmann (Kalabiška), 23. Kliment (pen.), 70. M. Petržela (Havlík), 90. Jurečka (Reinberk)

  Karty:   44. Vilotić (PRI), 53. Kvída (PRI)   12. Navrátil (SLO)


  Držení míče: 49 % : 51 %.
  Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:18.
  1.FK Příbram: Kočí – Kvída, Tregler (C), Vilotić (46. Svoboda) – Laňka, T. Pilík (63. Januška), Lalkovič (67. Vávra), Nový (46. Antwi), Cmiljanović (29. Jan Rezek) – Voltr, Zorvan.
  Náhradníci: Šiman – Antwi, Jan Rezek, Januška, Vávra, Svoboda, Mezera.

  1.FC Slovácko: Nemrava – Reinberk, S. Hofmann (88. Šimko), Mich. Kadlec (C), Kalabiška – Havlík, L. Sadílek (88. Cicilia) – M. Petržela (77. Divíšek), Kohút (62. V. Daníček), Navrátil – Kliment (62. Jurečka).
  Náhradníci: Bajza – Cicilia, V. Daníček, Divíšek, Jurečka, Jakub Rezek, Šimko.

  Rozhodčí: Ondřej Berka. Asistenti: Jaroslav Kubr, Michal Novák. Čtvrtý rozhodčí: Ladislav Szikszay. VAR: Ondřej Ginzel. AVAR: Lucie Ratajová