Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Detva – HC Slovan 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.)
Poprad – Michalovce 2:3 (kon.) | Miskolc – Banská Bystrica 3:2 (1:0 po s.n.) | Zvolen – Trenčín 2:3 (kon.)
HK Poprad
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 28.02.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

59:18
    Lalancette vyrážal dopredu po krídle, vypýtal si faul od Marcela Haščáka, ktorý ho zahákoval, no a tu sa nádeje Popradu na vyrovnanie končia. Haščák odchádza na trestnú lavicu.

53:19
    Predchádzajúca situácia po pokrytom puku od Tomeka má ešte trestnú dohru. Mark Louis dostáva dve minúty za krosček a taktiež rovnako aj Dávid Skokan. Ide o vzájomný trest.

52:00
    Presilovú hru si zahrajú domáci, a to je možno príležitosť na vyrovnanie. Dve minúty za držanie dostáva Pavol Regenda.

41:11
    Po dlhšej dobe si Michalovčania zahrajú presilovú hru. Dve minúty za hákovanie dostáva Ivan Višnevský.

32:33
    Je tu presilovková šanca na zníženie pre Poprad. Za podrazenie je na dve minúty vylúčený Christophe Lalancette.

29:16
    Popradčania majú po hektických okamihoch presilovkovú príležitosť. Na trestnú lavicu si sadá Dávid Mudrák za nečakané napadnutie.

18:43
    Prvú presilovku získavajú aj hokejisti Michaloviec. Adam Drgoň dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

12:32
    Po prvýkrát v zápase sa vylučuje. Na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou odchádza na trestnú lavicu Samuel Chalupa.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 14. Haščák (Livingston, Svitana), 36. Livingston (Zagrapan, Mešár) – 25. Regenda (Galamboš, Bartánus), 27. Korhonen, 32. Mudrák (Tomek)

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Višnevskij, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Ulrych, Demo – Svitana, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Handlovský – Mešár, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Valigura
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – Mihálik, Mudrák, Southorn, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia, Lačný – Korhonen, Lalancette, Hickmott – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Chalupa, Lehtonen, Török

Rozhodčí: Müllner, Tvrdoň – Gegáň, Crman