Montreal – Winnipeg 7:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 4:5 (po pr.) | Dallas – Columbus 5:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 4:3 (po pr.)
Edmonton – Calgary 3:2 (kon.) | San Jose – Vegas 0:4 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | Boston – New Jersey 0:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Arizona Coyotes
5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Minnesota Wild
Neděle 07.03.2021, 01:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z mé strany je to vše. Díky za pozornosrt a zase někdy u NHL. (03:50:02)

Cam Talbot (MNS) – 26 zákroků, 4 OG, 86,7 % úspěšnost, odchytal 57:42

Po nepovedené první třetině se Arizona zvedla a došla si pro zasloužené dva body. Výhru režírovali domácí ve třetí třetině, kde se jim i s trefou do odkryté klece povedlo skórovat celkem třikrát. Stavebním kamenem byl dnes i brankář Darcy Kuemper, který hlavně v první třetině měl dost práce.

Arizona Coyotes 5:2 Minnesota Wild
    22. Crouse (Garland, Schmaltz), 34. Chychrun (Larsson, Brassard), 44. Garland (Brassard, Keller), 47. Pitlick (Hjalmarsson, Keller), 60. Pitlick (Hjalmarsson, Dvorak) – 15. Dumba (Bjugstad, Parise), 16. Greenway

59:13 Tyler PITLICK - 5:2

59:13
    Arizona právě vstřelila branku!
    Výhra Arizony je potvrzená brankou do odkryté klece! TYLER PITLICK dojel nahozený kotouč, který se mu nakonec odrazil od zadního mantinelu přímo do brankoviště – domácí útočník pak měl hodně lehkou úlohu. Asistence: Niklas Hjalmarsson a Christian Dvorak.

59:05
    Po dobrém kroužení v pásmu od Kaprizova se puk dostal až k Fialovi, ale ten od pravého mantinelu střílel jen do připraveného Kuempera, jenž chytá velice dobře!

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Ryan Suter svižně nahazoval od modré čáry a Eriksson Ek v brankovišti tečoval, ale puk do branky nedostal. Následovala klasická strkanice v brankovšiti.

58:05
    Po další kombinaci přišla opět střela Dumby, kterou ale nyní nejspíše dosti bolestivě zablokoval Lawson Crouse.

57:19
    Matt Dumba dostal nabito před levý kruh, odkud z první posílal dělovku jako z kanónu. Darcy Kuemper si ale připsal velice dobrý zákrok na první tyčce.

57:03
    Cam Talbot zůstal na střídačce a Minnesota hraje v šesti hráčích v útočné třetině!

57:03
    Matt Dumba to teď vzal na sebe a šel od své branky až do útočné třetiny, kde mezi kruhy zakončoval. Ale jen do lapačky pozorného Kuempera.

55:50
    Další akce se nepovedlo Minnesotě, Arizona vyhodila jen tak, aby to nebyl icing a zároveň šel kotouč co nejdále.

54:53
    Oba celky nyní nahazovaly kotouče do útoku, kde se jim ale nepovedlo nadále akci rozjet. Hraje se posledních pět minut, čas hostujícím Wild se krátí.

53:35
    Kaprizov si elegantně najel mezi kruhy a Kuempera se pokoušel prostřelit k pravé tyčce a nad lapačku. Puk ale skončil nakonec jen vedle branky.

52:28
    Stejný hráč si nyní najel pro odražený kotouč u levé tyčky, ale bekhendem se mu nepovedlo ideálně zakončit do branky.

51:50
    Schmaltz jel pro kotouč za branku, ale proti němu bylo hned několik bránících hráčů a neměl šanci uspět. Minnesota je tak u kotouče.

David Panuška

Branky a nahrávky: 22. Crouse (Garland, Schmaltz), 34. Chychrun (Jo. Larsson, Brassard), 44. Garland (Brassard, Keller), 47. Pitlick (Hjalmarsson, Keller), 60. Pitlick (Hjalmarsson, Dvorak) – 15. Dumba (Bjugstad, Parise), 16. Greenway

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Chychrun, Goligoski, Ekman-Larsson, Demers, Oesterle, Hjalmarsson – Keller, Dvorak, Pitlick – Crouse, Schmaltz, Garland – Brassard, Jo. Larsson, Kessel – Hayden, F. Gauthier, Fischer.
    Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Hunt, Cole – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, V. Rask, Kaprizov – Fiala, Bjugstad, Parise – Rau, Bonino, Sturm.