Čeljabinsk – Ufa 0:4 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | N.Novgorod – Kazaň 0:4 (kon.)

Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Je hotovo! Lokomotiv Jaroslavl nakonec zvládl i třetí duel osmifinále s Jokeritem Helsinky! Hosté se po vhazování v obranném pásmu vydali do útoku. Domácí zadáci nedokázali puk vyhodit za modrou čáru a TEEMU PULKKINEN svižnou střelou pod břevno rozhodl o vítězství Jaroslavle. Asistence: Artur Kajumov.

73:34
    Sám na domácího brankáře se z pravé strany hnal Jegor Korškov, který se pokusil o forhendový blafák, ale nedokázal zakončit kolem betonu!

67:06
    André Petersson si v útočném pásmu naznačením položil obránce, ještě si vylepšil střeleckou pozici, ale Anders Lindbäck jeho ránu vyrazil!

62:30
    Lokomotiv si zahraje přesilovou hru. Antti Pihlström dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
    56:28 Nicklas JENSEN - 2:2

56:28
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Jokerit se vrací do boje! Domácí celek se krátce před koncem třetí třetiny dostává do vedení! Po nenápadné akci si na přihrávku mezi kruhy sjel NICKLAS JENSEN a zápěstím překonal brankáře! Asistence: Jesse Joensuu, Brian O'Neill.

32:42
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxim Osipov – 2 min., podrážení).
    30:23 Sami LEPISTÖ - 1:2

30:23
    Krátce za polovinou dnešního souboje se Jokerit dostává do vedení! Domácí zamkli soupeře v jeho obranném pásmu. Přihrávku na modrou čáru dostal SAMI LEPISTO a tvrdou střelou překonal brankáře! Asistence: Jordan Schroeder, Iiro Pakarinen.

25:08
    Poprvé ve druhé části se bude vylučovat. Teemu Pulkkinen dostává dvě minuty za sekání.
    19:00 Teemu PULKKINEN - 0:2

19:00
    Lokomotiv Jaroslavl využívá minutu před koncem první třetiny přesilovou hru a odskakuje na rozdíl dvou branek! Přihrávku na vrchol pravého kruhu dostal TEEMU PULKKINEN a krásnou dělovkou nedal brankáři šanci! Asistence: Andre Petersson.

18:17
    Přesilovka pro Jaroslavl! První část se nám hodně natahuje! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Viktor Lööv.

17:31
    Jenže přesilovka neměla dlouhého trvání. Beljajev dostává trest za vysokou hůl.

17:26
    Další početní převaha pro Lokomotiv! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Alex Grant.

12:46
    Lokomotiv si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za napadení dostává Viktor Lööv.

09:10
    Přesilovku si zahrají i hráči Lokomotivu. Dvě minuty za podrážení dostává Viktor Lööv.

07:09
    Jokerit si zahraje první přesilovku dnešního zápasu. André Petersson dostává dvě minuty za sekání.

06:28
    Málem z toho byla druhá branka! Bekhendem se do skákavého kotouče položil Kraskovskij, ale jeho pokus proskákal skrz brankoviště těsně vedle!
    05:12 Michail BELJAJEV - 0:1

05:12
    Lokomotiv se hned v úvodu souboje dostává do vedení! Zadáci Jokeritu chybovali před vlastní brankou a nedokázali odehrát puk za modrou čáru. Zcela osamocený pak zůstal MICHAIL BELJAJEV a trefil horní roh!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 31. Lepistö (Schroeder, Pakarinen), 57. Nicklas Jensen (Joensuu, O'Neill) – 6. Beljajev, 19. Pulkkinen (A. Petersson), 77. Pulkkinen (Kajumov)

Jokerit Helsinky: Lindbäck (Kalninš) – Lepistö, Lööv, A. Grant, D. Sklenička, Pudas, Kivistö – O'Neill (A), Schroeder, Savinainen – Nicklas Jensen, Regin, Junttila – Pakarinen, Mäenalanen, Hännikäinen – Anttila (C), Pihlström, Joensuu (A).
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – A. Marčenko (A), Rafikov, Barancev, M. Osipov, Ohtamaa, Čerepanov, Misjul – Beljajev, Kraskovskij, Alexejev – Korškov, V. A. Tkačov (C), A. Petersson – Pulkkinen, Ivanov, Kajumov – J. Averin (A), Ťutněv, Iljenko – Tesanov.

Rozhodčí: Beljajev, Kulakov – Bersenjov, Judin