Žilina B – Podbrezová 1:2 (kon.) | Šamorín – Trebišov 3:1 (kon.)
MŠK Žilina B
1:2 (0:2)
FK Železiarne Podbrezová
sk Neděle 04.04.2021, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 23. kolo

S konštatovaním, že v 23. kole druhej najvyššej futbalovej súťaže podľahla Žilina B Podbrezovej 1:2. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám príjemnú Veľkonočnú nedeľu. Dočítania priatelia! (12:20:58)

90+3

90+3
    Hostia majú výhodu ešte priameho kopu od ľavej čiary.

90+2
    V samom závere obrovská šanca hostí, Erik Grendel sa dostal sám pred Ľubomíra Belka, ktorý však strelu skúseného stredopoliara hostí vyrazil nohou na rohový kop!

90+1
    Žltú kartu dostáva Yenne (MŠK Žilina B).

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Žilina chystá striedanie, do hry príde Vladimír Trabalík.

89
    Žltú kartu dostáva Kukoľ (FK Železiarne Podbrezová).

88
    V týchto chvíľach sa hrá hore dole, domáci už vsadili všetko na jednu kartu.

87
    Obrovská šanca Žiliny! Paur sklepom hruďou center presne pre Yenneho, ktorý okamžite pálil, no Ludha bol pozorný a pokazil Šošonom radosť z vyrovnania!

86
    Žilinčania stále v kombinácii, následný pas na pravú stranu hľadal Tentona Yenneho, ktorého však postrážil Boris Godál.

85
    Domáci znovu v kombinácii v strede poľa.

84
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Gerebenits.

83
    Obrovská šanca hostí! Po centri z pravej strany na prednú tyč hlavičkoval striedajúci Grešák, no žilinský gólman Ľubomír Belku mu fantastickým zákrokom pokazil gólovú radosť!

82
    Rýchla akcia Žiliny, Tandara z pravej strany našiel Paura, ktorý však po súboji končí na trávniku, pokutový kop to nebude.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina B stále prehráva pod Dubňom s Podbrezovou 1:2.

80
    Hostia budú znovu striedať, do hry príde v drese Podbrezovej žilinský odchovanec Roland Gerebenits.

79
    Na žilinskej polovici trávnika faulovaný Pavúk, ktorý bude zrejme potrebovať ošetrenie.

78
    Marián Tandara sa snažil prebiť cez obranu hostí, nebol však úspešný.

77
    Hostia sa snažia trošku upokojiť situáciu a kombinujú na vlastnej polovici trávnika.

76
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Galčík, prichádza Grešák.

75
    V poradí ôsmy rohový kop hostí zahral Galčík, lopta však následne končí v moci Richarda Ludhu.

74
    Krátko po góle Žiliny bude nasledovať rohový kop hostí z pravej strany.

73
    MŠK Žilina B dáva gól! JAKUB PAUR poslal loptu s prehľadom k ľavej tyči, Richard Ludha sa hodil k pravej tyči, Žilina B znižuje necelých 20 minút pred koncom zápasu na 1:2!

72
    Tenton Yenne na pravej strane poriadne povyzvŕtal obranu hostí, Galčík následne zahral v šestnástke rukou a bude to pokutový kop!

71
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Hamza Baba, prichádza Yenne.

70
    Žltú kartu dostáva Paraj (FK Železiarne Podbrezová).

70
    Žltú kartu dostáva Paur (MŠK Žilina B).

70
    Po faule hostí vzniká na trávniku šarvátka, budú sa udeľovať kartové tresty na oboch stranách.

69
    K exekúcii rohového kopu sa postavil Erik Grendel, lopta však následne končí v moci Ľubomíra Belka.

69
    Na opačnej strane budú Podbrezovčania zahrávať rohový kop.

68
    Hostia si doslova koledujú o gól, po centri Javorčeka chyboval jeden z hráčov hostí, následne lopta po zakončení Kostúra len tesne minula pravú tyč Ludhovej bránky!

67
    V druhom polčase je však hra podstatne vyrovnanejšia ako v polčase prvom. Žilinčania sa vrátili k rozostaveniu 4-3-3 a je to veru vidieť.

67
    Ďalšia útočná akcia hostí zastavená, dôvodom je postavenie mimo hru v podaní Kúkoľa.

66
    Z priameho kopu skúsili hostia signál na Kúkoľa, domáca obrana však bola pozorná.

65
    Žltú kartu dostáva Tandara (MŠK Žilina B).

65
    Pavúk faulovaný približne 30 metrov od bránky Žiliny, navyše je to s kartou pre Mariána Tandaru.

64
    Rýchle akcie na oboch stranách. Tieto však končia identicky, pretože lopty končia v rukaviciach brankárov.

63
    Do rozohrávky žilinského tímu sa zapája aj brankár Ľubomír Belko, ktorý v druhom polčase nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

62

61
    Ďalšia strela Jakuba Paura ľavačkou. Javorček našiel dobrým centrom svojho kapitána v šestnástke hostí, ten skúsil volej k pravej tyči, ale Ludha bol pozorný.

61
    Po hodine hry Žilina B stále prehráva na domácom trávniku s Podbrezovou 0:2.

60
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Ďatko, prichádza Grendel.

59
    Striedať bude aj tréner hostí Radványi, do hry príde skúsený stredopoliar Erik Grendel.

59
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jambor, prichádza Kostúr.

59
    Výsledkom akcie po rohu MŠK je hlavička z pravej strany, ktorá však mieri nad Ludhovu bránku. Domáci kouč Veselý chystá ďalšie dnešné striedanie.

58
    Žilinčania budú znovu zahrávať rohový kop z ľavej strany.

57
    Rohový kop Žiliny z ľavej strany zahral na prednú tyč Farský, Jambor sa však k zakončeniu hlavou nedostal.

56
    Domáci futbalisti zvyšujú tempo, výborne zakombinovali na ľavej strane. Strela Paura bola zblokovaná, následne Jambor na ľavej strane loptu zblízka napálil len do Ludhu, ktorý ju vyrazil na rohový kop!

55
    Parádna obaľovačka kapitána Žiliny Jakuba Paura z ľavej strany, ale lopta napokon nekončí v Ludhovej sieti!

55
    Snaha Žiliny o rýchly protiútok, Hamza Baba bol však v strede poľa faulovaný Jozefom Špyrkom.

54
    Rohový kop Galčíka z pravej strany odvrátila obrana Žiliny do bezpečia.

53
    Ďalšia rýchla akcia hostí po pravej strane, Ďatko centrom hľadal nabiehajúceho Pavúka, výsledkom je Leitnerom zblokovaná lopta na rohový kop.

52
    Juraj Chvátal znovu v akcii na pravej strane, jeho prízemný center preletel celou šestnástkou Žiliny, ale nenašiel adresáta.

51
    Rýchla akcia hostí, Ďatko šikovne vysúval Juraja Chvátala po pravej strane, no ten bol napokon v postavení mimo hru.

50
    Výborný prihrávka pre Gomolu po ľavej strane, striedajúci hráč Žiliny sa však cez obranu hostí nepredral.

49
    Žilinčania majú loptu viac na svojich kopačkách, v druhom polčase je to zatiaľ iný obraz hry než v polčase prvom.

48
    Po rohu Žiliny nasledoval center z ľavej strany, lopta následne padla na brvno Ludhovej bránky a odtiaľ za bránku hostí.

47
    Žilinčania sú v druhom polčase od úvodu aktívni, center z ľavej strany zblokovala obrana Podbrezovej na rohový kop.

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Mráz, prichádza Gomola.

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Suľa, prichádza Javorček.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Podbrezová nad Žilinou B 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Blíži sa nám záver prvého polčasu, Podbrezová stále vedie pod Dubňom rozdielom dvoch gólov.

43
    Dobrá kombinácia Šošonov, na pravú stranu v šestnástke hostí dostal prihrávku nabiehajúci Marián Tandara, ale mieril vysoko nad Ludhovu bránku!

42
    Podbrezová je v týchto momentoch lepším tímom, v defenzívne hrajú hostia viacmenej bez problémov, v útoku hrozia najmä po rýchlych akciách po krídlach.

41
    Center hostí na z pravej strany na prednú tyč upratal do bezpečia Jakub Paur.

41
    Do konca prvého polčasu ostáva necelých 5 minút, Žilina B prehráva na domácom trávniku s Podbrezovou zatiaľ 0:2.

40
    Rýchla akcia Železiarov, Juraj Chvátal solídnou strelou trafil len bočnú sieť Belkovej bránky.

39
    Žilinčanom sa však stále nedarí v kombinácii, po dvoch-troch prihrávkach nasleduje pomerne zbytočná strata lopty.

38
    Domáci futbalisti kombinujú na polovici súpera.

37
    Podbrezová dala gól!
    Tak toto je priam neuveriteľné! Boris Godál bol pri výkope lopty Ľubomíra Belka v pokutovom území Žiliny B, Belko loptu vykopol priamo na kopačku JOZEFA ŠPYRKU, ktorý ju následne poslal priamo do odkrytej žilinskej bránky!

36
    Špyrka zatočil priamy kop na žilinskú bránku, lopta končí v moci Ľubomíra Belka!

36
    Žltú kartu dostáva Matejčík (MŠK Žilina B).

35
    Hostia sa znovu dostávajú do tlaku, budú kopať priamy kop z výbornej pozície. Je to mierne naľavo, približne 20 metrov žilinskej bránky.

34
    Ďatkov center z ľavej strany bol veľmi nepríjemný, Belko len končekmi prstov loptu vyškriabal do bezpečia!

33
    Center Jakuba Paura z ľavej strany bol príliš dlhý, Filip Mráz sa k lopte napokon nedostal.

32
    Výborný center Kováčika z pravej strany narobil zmätky pred Ľubomírom Belkom, hostia to však napokon nedokázali zužitkovať.

31
    Na hrote sa žilinský útočník Jambor musí prebíjať cez skúseného Borisa Godála, pre mladého Žilinčana je to vysoká škola futbalu.

30
    Polhodina hry je za nami, Žilina B prehráva s Podbrezovou 0:1.

29
    Žilinčania sa dostávali do výbornej šance, Hamza Baba si nabehol do priestoru a mohol sa rútiť sám na Ludhu. Akciu však prerušil hlavný rozhodca, ktorý odpískal faul hostí. Domáca lavička vyletela ako jeden muž k postrannej čiare a sú tam veľké emócie.

28
    BORIS GODÁL zúročil svoje skúsenosti, poslal loptu do pravého dolného rohu Belkovej bránky, žilinský brankár sa vrhol po ľavej ruke a tak sa Podbrezová ujíma v Žiline vedenia 1:0.

28
    Rýchla akcia hostí, po súboji v žilinskej šestnástke končí na trávniku podbrezovský Kováčik, bude to pokutový kop! Nešťastným previnilcom v drese MŠK B je Patrik Leitner.

27
    Žltú kartu dostáva Ďatko (FK Železiarne Podbrezová).

26
    Center z rohového kopu hostí z ľavej strany končí v rukaviciach Ľubomíra Belka.

26
    Rýchla akcia hostí, po centri z ľavej strany sa takmer k lopte dostal Daniel Pavúk, no napokon to bude len ďalší rohový kop pre Železiarov.

25
    Priamy kop Žiliny B zahral Samuel Farský, lopta sa následne odrazila ku Paurovi, ktorý ešte hľadal Jambora. Lopta však napokon končí za čiarou a dopredu tak pôjdu hráči hostí.

24
    Domáci zakombinovali na polovici hostí, výsledkom je faul tesne pred šestnástkou Podbrezovej. Domáci budú teda kopať priamy kop zo zaujímavej pozície.

23
    Galčík centrom hľadal Pavúka, čo sa mu nepodarilo ideálne, následne sa ku strele nedostal ani Juraj Chvátal.

22
    Hostia budú zahrávať priamy kop z pravej strany, takmer od čiary. Centrovať bude Galčík.

21
    Ďalší dlhý center Žilinčanov za obranu Podbrezovej, Ludha však výborne čítal hru a stiahol loptu do svojej náruče.

20
    Dvadsať minút zápasu je za nami, pod Dubňom sme gól zatiaľ nevideli, hoci Železiari mali 2 sľubné šance.

19
    Juraj Chvátal skúsil center z pravej strany, pred bránkou Ľubomíra Belka však našiel len brániaceho hráča Žiliny.

19
    Mladí Žilinčania sa postupne osmeľujú, Matejčíkov pas po pravej čiare je však pridlhý.

18
    Šošoni znovu v tradičnej kombinácii v strede poľa.

17
    Ani tretí rohový kop Podbrezovej v dnešnom zápase neznamená pre obranu Žiliny vážnejší problém.

16
    Šikovný útok hostí po pravej strane, skvelý obranný sklz v šestnástke MŠK predviedol Martin Matejčík, ktorý dnes hrá premiérový zápas v 2.lige. Podbrezová bude kopať rohový kop.

15
    Výborná kolmica Žiliny za obranu hostí pre Timoteja Jambora, no akcia je napokon zastavená pre postavenie mimo hru!

14
    Žilina znovu kombinuje na polovici Podbrezovej, ale Šošonom sa skrátka nedarí poslať 2-3 dobré prihrávky po sebe.

13
    Kováčikov center z pravej strany bol zaujímavý, ale lopta končí v rukaviciach pozorného Ľubomíra Belka.

13
    Ďalšia zaujímavá akcia hostí, po nedorozumení Žilinčanov vo vlastnej šestnástke sa do lopty oprel Galčík, ale z ľavej strany krížnou strelou minul Belkovu bránku!

12
    Domáci futbalisti v dnešnom zápase zmenili rozostavenie zo 4-3-3 na 4-4-2 a zdá sa, že zatiaľ sa na trávniku trošku hľadajú.

11
    Prvý dôležitý zákrok Belka v žilinskej bránke, z ľavej strany napriahol Paraj, ale gólman MŠK loptu bravúrne vyrazil!

11
    Hostia zachytili rozohrávku Žiliny v strede poľa, po rýchlej kombinácii sa ku strele odhodlal z hranice šestnástky Špyrka, ale loptu obetavo zblokoval obranca Patrik Leitner.

10
    Žilinské béčko znovu v kombinácii v strede poľa, stále však mladí Šošoni robia až príliš veľa chýb.

9
    V Žiline dnes vládne príjemné slnečné počasie, verme, že uvidíme aj výborný zápas.

8
    Špyrka poslal z priameho kopu zaujímavý center pred Belkovu bránku, tam je však akcia Železiarov zastavená pre postavenie mimo hru.

7
    Tlak hostí sa stupňuje, nasledovať bude priamy kop zo zaujímavej pozície.

6
    Druhý roh hostí z pravej strany upratal do bezpečia kapitán žilinského béčka Jakub Paur.

6
    Prvý rohový kop v zápase patrí hráčom Podbrezovej. Center však obrana Žiliny odvrátila na druhý roh v krátkom čase za sebou.

5
    Žilinčania typicky kombinujú v strede poľa. Následne sa po pravej strane dostal k lopte Jakub Paur, ale jeho lob nekončí v bránke Richarda Ludhu.

4
    Oba tímy robia na začiatku duelu chyby v kombinácii.

3
    Hostia v úvode zápasu kombinujú na polovici Žiliny, k strele na Belkovu bránku sa však nedostali.

2
    Dlhá lopta po ľavej čiare pre kapitána Žiliny Jakuba Paura, no ten bol následne zastavený obrancom Podbrezovej.

1
    Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom Podbrezovej.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Všetko je pripravené na úvod zápasu, o chvíľku začíname!

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Belko – Tandara, Matejčík, Leitner, Suľa, Mráz, Paur, Farský, Holáň, Jambor, Hamza Baba
    Náhradníci: Belaník – Javorček, Yenne, Trabalík, Gomola, Oravec, Kostúr

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Kováčik, Godál, Pajer, Kukoľ, Galčík, Paraj, Špyrka, Chvátal, Ďatko, Pavúk
    Náhradníci: Rehák – Breznaník, Grendel, Skiba, Grešák, Gerebenits, Bartoš

Rozhodca: Ježík – Vitko, Poracký.

Dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 23. kola 2. futbalovej ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina B privítajú na domácom trávniku hráčov FK Železiarne Podbrezová. Zápas sa začína o 10:30, my si ešte krátko predtým predstavíme oba tímy.

Žiline B patrí v aktuálnej tabuľke našej druhej najvyššej súťaže priebežné deviate miesto so ziskom 26 bodov. V poslednom doterajšom zápase mladí Šošoni prehrali na Záhorí v Skalici 0:1. Trénerom tímu je Vladimír Veselý, ktorý v minulosti pôsobil aj na lavičke Podbrezovej. Najlepším strelcom tímu je Tibor Slebodník, ktorý má na svojom konte 6 presných zásahov.

Podbrezovej patrí v aktuálnej tabuľke súťaže priebežné štvrté miesto so ziskom 38 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Mikuláša Radványiho ešte v 21. kole súťaže Skalicu na domácom trávniku 3:1.

Zápas sa začína o 10:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.