Uničov – Prostějov 1:3 (kon.) | Znojmo – Táborsko 2:2 (kon.) | Teplice – Vlašim 2:3 (kon.)
Jablonec – Sparta B 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:3 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Ostrava – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 5:0 (kon.) | Varnsdorf – Přepeře 4:1 (kon.)
Líšeň – Senica 2:1 (kon.) | Spittal – Sparta 1:4 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
AC Sparta Praha B
Středa 07.07.2021, 11:00 • Vrkoslavice • Přípravný zápas

71
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Vajner.
    70. PUDHOROCKÝ - 1:1

70
    Tým Sparta B právě vstřelil branku!
    Penalta v klidu proměněna a je vyrovnáno! Na značku pokutového kopu si míč postavil PETR PUDHOROCKÝ, který míč poslal nekompromisně do šibenice. Hrubý v jablonecké brance sice vystihl směr, na míč si ale ani nesáhl.
    69. Penaltový zákrok

69
    Byla nařízena penalta pro Spartu B. Matěj Ryneš si hodil míč do pokutového území a za svou odvahu byl oceněn. Zelený ho fauloval a je z toho penalta!

68
    Další šance hráčů v zelených dresech. Ve vápně se uvolnil Kratochvíl a vystřelil. Jeho pokus na zadní tyčku skončil pouze na brankové konstrukci.

67
    Solidní šance pro Jablonec. Na levou stranu pokutového území dostal míč Kinčl, zpracovat si ho ale nedokázal přesně a o míč poté i přišel.

53
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Okeke, přichází Frýdek.

42
    Sejk parádním presinkem vybojoval míč pro svůj tým a zpětnou nahrávkou našel na hraně vápna Kozáka. Nadějný střelec letenské rezervy zamířil pouze do brankáře.

37
    Vysoký nákop do vápna soupeře si našel Ryneš a zkusil zakončit na zadní tyčku. Míč se došoural kousek vedle branky Hanuše.

34
    Největší šance první třetiny pro Spartu B. Na středu hřiště se prostor otevřel pro Sejka, který sám před Hanušem pouze poslal míč nad jeho klec.

25
    Nádhernou individuální akci ukázal na levé straně Ryneš. Jednou kličkou se dostal do vápna, tou druhou se zbavil Holíka, následovala však nepřesná nahrávka pod sebe.
    1. PILAŘ - 1:0

1
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hodně svižný začátek zápasu! Na pravé straně vápna se uvolnil Dominik Pleštil a nahrál míč po zemi do vápna. Tam byl připraven VÁCLAV PILAŘ a v pádu dokázal míč zakončit do odkryté branky sparťanské rezervy.

1
    Hned na úvod měla Sparta obrovskou šanci. Po špatné rozehrávce Hanuše se k zakončení z hranice vápna dostal Kozák, který pálil pouze do postranní sítě.

Ondřej Černý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 1. Pilař – 70. Pudhorocký (pen.)

FK Jablonec: Do 53. minuty: Hanuš – Holík, Kubista, Zelený, Krob – Hübschman – Pleštil, Pilař, Smejkal, Malínský – Vaníček
    Od 53. minuty: Hrubý (70. Vajner) – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Werani, Kubista, Považanec, Haitl, Kinčl – Kratochvíl

AC Sparta Praha B: Benada – Bláha, Piško (C), Gelašvili, Suchomel – Pudhorocký, Šilhart, Okeke, Sejk, Ryneš – Kozák