Uničov – Prostějov 1:3 (kon.) | Znojmo – Táborsko 2:2 (kon.) | Teplice – Vlašim 2:3 (kon.)
Jablonec – Sparta B 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:3 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Ostrava – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 5:0 (kon.) | Varnsdorf – Přepeře 4:1 (kon.)
Líšeň – Senica 2:1 (kon.) | Spittal – Sparta 1:4 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta ještě navyšuje své vedení a zřejmě pečetí konečný výsledek 4:1. K puntíku se postavil DAVID MOBERG KARLSSON, který poslal míč po své levé ruce. Brankář Suprun skočil na stranu opačnou, takže na zákrok neměl nárok. 1:4.
    82. Michal SÁČEK - 1:3

82
    Nakonec se Pražané dočkali další vstřelené branky! Centr z pravé strany proměnil v gól MICHAL SÁČEK, který byl v souboji se stoperem Killarem důrazný. Přehlavičkoval jej a umístil míč k tyči. 1:3.
    48. Tomáš WIESNER - 1:2

48
    Sparta se na začátku druhého poločasu znovu ujímá vedení. Rychlou souhru mezi Karabcem a Minčevem zakončil na hranici malého vápna TOMÁŠ WIESNER, jenž přesně trefil prostor u zadní tyče. 1:2.
    42. Rashidi UDIKALUKA - 1:1

42
    Spittal právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic střílí domácí celek branku! Nedůrazní zadáci Sparty nechali proniknout po straně RASHIDIHO UDIKALUKU, jehož zakončení dokonale překvapilo Florina Nitu. Zde nebude mít rumunský brankář čisté svědomí, přední tyč si asi pohlídat měl. 1:1.
    8. Matěj PULKRAB - 0:1

8
    Favorit utkání jde v 8. minutě do vedení! Karabec dostal míč na pravou stranu ke Gabrielovi, jehož přízemní přihrávka našla před prázdnou svatyní zcela osamoceného MATĚJE PULKRABA. Ten už měl jednoduchou práci. 0:1.