Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 1. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Do 48 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Osma - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Osma - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: J. Foroughi (IRI) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: R. Carapaz (ECU) (kon.) |
Smíšená družstva - osmifinále | (kon.) | | | Smíšená družstva - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhry - předkolo, smíšená čtyřhra - osmifinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Kvalifikace mužů | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrálie | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - Indie | 2:3 (kon.) |
Nizozemsko - Belgie | 1:3 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 1:1 (kon.) |
Velká Británie - Jižní Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Německo | 1:7 (kon.) |
Nizozemsko - Indie | 5:1 (kon.) | | | Irsko - Jižní Afrika | 2:0 (kon.) |
Japonsko – USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada – Austrálie | 5:8 (kon.) |
Jihoafrická republika – Španělsko | 4:29 (kon.) | | | Čína – ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Vítěz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Vítěz: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
konec
Čína – ROC
17:18
(6:5, 4:4, 4:5, 3:4)
Patrik Sandev
Čína:
Peng - X. Wang, Mei, Xiong, Niu, Zhai, Lu, H. Wang, Deng, Chen, Zhang, Shen
ROC
Golovinová - Bersněvová, Prokofjevová, Karimovová, Vachitovová, Fedotovová, Simanovičová, Timofjejevová, Soboljevová, Ivanovová, Glyzinová, Karnauchová
Rozhodčí:
Deslieresová (CAN), Zwartová (NED)
Peng - X. Wang, Mei, Xiong, Niu, Zhai, Lu, H. Wang, Deng, Chen, Zhang, Shen
ROC
Golovinová - Bersněvová, Prokofjevová, Karimovová, Vachitovová, Fedotovová, Simanovičová, Timofjejevová, Soboljevová, Ivanovová, Glyzinová, Karnauchová
Rozhodčí:
Deslieresová (CAN), Zwartová (NED)
17:18
16:18
16:17
16:16
16:15
15:15
15:14
14:14
13:14
12:14
12:13
12:12
11:12
11:10
11:9
10:9
9:9
8:9
8:8
8:7
7:7
7:6
6:6
6:5
6:4
5:4
5:3
4:3
3:3
3:2
2:2
2:1
1:1
0:1
Čína: Peng – X. Wang, Mei, Xiong, Niu, Zhai, Lu, H. Wang, Deng, Chen, Zhang, Shen
ROC: Golovinová – Bersněvová, Prokofjevová, Karimovová, Vachitovová, Fedotovová, Simanovičová, Timofjejevová, Soboljevová, Ivanovová, Glyzinová, Karnauchová
Rozhodčí: Deslieresová (CAN), Zwartová (NED)