Frýdek-Místek – Slovácko B 1:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Rosice 0:1 (kon.) | Blansko – D. Benešov 3:1 (kon.)
Kroměříž – Ostrava B 4:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 2:0 (kon.) | Vrchovina – Vratimov 1:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:1 (0:1)
FC Vratimov
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

90+2
    Konec zápasu. (18:52:11)

90+2
    Rozhodčí celkem nestandardně nastavuje jen jednu minutu, hraje se ovšem už druhá minuta nastavení.

90+1
    Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Hladík, přichází Hammer.

90
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Sytar.

88
    Domácí zastavili rodící se protiútok jen za cenu faulu, ale hosté rozehrávají ještě z vlastní poloviny.

87
    Hosté dlouhým centrem přes šířku hřiště poslali míč jen do zámezí.

86
    Hosté si zřejmě chtěli říct o penaltu, ale rozhodčí dobře celou situaci viděl a nepíská.

85
    Vypadá to, že ani jeden z týmů už teď nikam nespěchá, moc se v posledních minutách nehraje.

83
    Domácí se vysokým centrem do zakončení nedostali, gólman Sýkora si s klidem míč pohlídal.

81
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Hlaváč.

79
    Chvíli se nehrálo, jeden z hostů zůstával ležet na trávníku, ale míč už je zpátky ve hře.

77
    Hosté se s míčem nemůžou dostat pořádně přes půlku, znovu o balón přichází a domací mají víc ze hry.

74
    Domácí se teď hnali do útoku po levé straně a po centru míč končí v outu, bude se vhazovat.

71
    Hosté po delśí době na míči, těsnou za půlkou rozehrávají standardku.

69
    Hráči Vrchoviny kostrbatě rozehráli od vlastní branky, ale nakonec situaci zvládli.

67
    A znovu nepřesná střela domácích, kteří sice jsou aktivní, v koncovce ale hodně nepřesní.

66
    Dalekonosná střela domácích končí jen v ochranné síti za brankou.

64
    Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Klejnot.

63
    Hosté jsou pod tlakem, domácí obléhají jejich pokutové území, gólman Sýkora ale zasahovat zatím nemusí.

61
    Míč následně proskákal celým vápnem, nikdo jej ale nezasáhl.

60
    Domácí měli pěknou šanci, zblokovaný míč končí v zámezí a pokračuje se rohovým kopem.

59
    Hosté dlouho otáleli s rozehráním standardní situace, nakonec z celé akce moc vzrušení nebylo, protože centr byl hodně nepřesný.

58
    Hra se nyní opět srovnala, ale ani jednomu celku se nedaří usadit v souvislejší kombinaci. Domácí se nyní navíc v útoku provinili faulem.

54
    Hladík mohl hostům vrátit vedení, když dostal dobrý centr na zadní tyč, míč si zpracoval, ale poté na dlouhou nohu už brankáře nepřeloboval.

51
    Utkání sleduje 310 diváků.

50
    Domácí po vyrovnávací brance ožili a jsou aktivnějším týmem, opět se tlačí dopředu.
    48. Tomáš DUBA - 1:1

48
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Domácí se zkraje druhé půle vyrovnávají, rychlou akci zakončil TOMÁŠ DUBA – 1:1.

46
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Adam Boušek, přichází Luboš Chloupek.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

45+1

45
    Rohový kop v závěru půle uvidíme také na druhé straně.

43
    Následoval ještě rohový kop, ale ten byl odvrácen.

42
    Domácí už málem slavili vyrovnání, ale jeden z nich před prázdnou brankou na zadní tyči nedosáhl na centrovaný balón!

40
    Patrl předvedl krásnou individuální akci na pravé straně, obešel dva soupeře a prošel do vápna, jeho střela však byla zablokována.

38
    Jeden z hostů zkoušel zakončovat akrobaticky nůžkami, místo míče ale trefil jen soupeře.

37
    Další rohový kop pro hostující Vratimov.

35
    Po rohu však domácí vyrazili do brejku a nakonec se dostali do střelecké pozice, ovšem Partl mířil vysoko nad.

33
    Na dlouhý centrovaný míč z pravé strany jeden z hostů nedosáhl, ale Vratimov bude zahrávat rohový kop.

30
    Sledujeme hlušší pasáž hry, kdy se ani jednomu z týmu nedaří dostat do lepší kombinace.

28
    Rohový kop nic nepřinesl, domácí to musejí zkusit znovu z obranné poloviny.

27
    Na druhé straně vybojoval domácí mančaft po sraženém centru z pravé strany rohový kop.

26
    Kapitán hostů Teplý táhl rychlou protiakci a dostal se ke střele dálky, jeho rána však byla výrazně nepřesná.

25
    Hra už opět pokračuje a domácí jsou opět v ofenzívě, vysoký centr ale pouze prolétl nad brankou.

23
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Ondřej Vícha, přichází Dominik Bača.

21
    Jeden z domácích hráčů má zdravotní potíže a vypadá to, že uvidíme nucené střídání.

19
    Rozehrávky se ujal Lukáš Michal, který skvěle zakroutil míč směr branka a Sýkora měl co dělat, aby jej vyrazil!

18
    Centrovaný míč zprava hostující obrana odvrátila, pak však akce Vrchoviny pokračovala a domácí po faulu vybojovali přímý kop.

16
    Hra se po úvodní brance zklidnila a domácí se postupem času více dostávají do útoků. Dlouhé nákopy ale zatím na obranu hostů neplatí.

13
    Hosté jsou zatím aktivnějším týmem a rychle kombinují, další útočné snažení ale zastavil opět faul jednoho z fotbalistů Vrchoviny.

11
    Na zemi zůstal ležet v bolestech hostující Adam Varadi, ale nepůjde o nic vážného a je zpět na nohou.

8
    Po rohu vznikl ve vápně hostů pořádný závar, ale ten nakonec brankář Sýkory, který musel dvakrát zasahovat, vyřešil.

7
    Žlutou kartu dostává Michal Hladík (FC Vratimov).

6
    Domácí se snaží z inkasované branky oklepat, ale všechny útoky jsou zatím brzděny pozornou obranou soupeře.
    4. HLADÍK - 0:1

4
    Vratimov právě vstřelil branku!
    Na začátku čtvrté minuty se hosté dostávají do vedení! MICHAL HLADÍK se krásně individuálně protáhl do vápna, kde obešel tři soupeře a poté z pravé strany prudkou ranou vymetl vzdálenější šibenici – 0:1.

3
    Do první zajímavé útočné akce se dostali domácí, diváci se dožadovali penalty, ale ta se zahrávat nebude. Brankář hostů se ujme výkopu.

1

SFK Vrchovina: Šmída P. – Boušek, Černý, Duba, Duda, Holman, Michal, Partl, Smetana, Trojánek, Vícha
    Náhradníci: Bača, Doležal, Hlaváč, Chloupek, Sytar, Šmída M.

FC Vratimov: Sýkora – Bzirský, Děmjaněnko, Dziuba, Hajnoš, Hladík, Igbinoba, Kundrátek, Ožvolda, Teplý, Varadi
    Náhradníci: Baďura, Corriero, Hammer, Hruška, Klejnot, Mokroš, Štromp.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.