Vienna Capitals – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Přerov – Nitra 5:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kadaň 4:3 (kon.)
Dubnica – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Opava – AZ Heimstaden Havířov jun. 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
HK Nitra
Středa 18.08.2021, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Přípravné zápasy

55:20
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Süss – 2 min., sekání).

50:50
    S hosty už to vypadá bledě. Prohrávají o čtyři branky a nyní je navíc na další dvě minuty oslabí trest za hákování pro Marka Tvrdoně.

47:28
    Menší roztržka před Postavou končí trestem za hrubost pro Matyáše Gréče.

37:56
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Tvrdoň – 2 min., nesportovní chování).

16:49
    Postava byl atakován soupeřícími hráči, proto se v jeho blízkosti strhla menší šarvátka, v níž za hrubost obdrželi dvouminutový trest domácí Tomáš Doležal a hostující Filip Bajtek. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

12:17
    První trest padá i na straně Přerova. Za držení protihráče obdržel dvě minuty František Hrdinka.

06:18
    A s takovým začátkem trenér Stavjaňa určitě nebude spokojený! Nitra jde po šesti minutách hry už počtvrté na trestnou lavici!

Vyloučení v týmu HK Nitra (Pupák – 2 min., sekání).

03:13
    A Nitra se po třech minutách hry už potřetí dostává na trestnou lavici! Zubři budou hrát dlouhou přesilovku proti třem bránícím hráčům! Filip Bajtek usedá na trestnou jak jinak než za podrážení.

03:08
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Mario Múčka – 2 min., podrážení).

02:08
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Jozef Baláž – 2 min., podrážení).

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 12. Indrák (TS), 18. Černý, 38. Tarnoczy (Dobša, Fencl), 41. Indrák (Ševčík), 47. Ryšavý (Doležal) – 20. Baláž (Nemec), 52. Bajtek

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Seemann, Ševčík, Hrdinka, Kubeš, Gréč, Černý (A) – Jan Svoboda, Indrák (A), M. Svoboda – Ryšavý, Süss, Doležal (C) – Fencl, Tarnoczy, Dobša – Hanák, Dvořák
    HK Nitra: Honzík (O'Connor) – Štefanka, Mezei, Nemec, Švarný, Vitáloš, Pupák, Socha – Hrnka, Varga, Tvrdoň – Molnár, Rockwood, Buček – Drábek, Baláž, Bajtek – Sýkora, Múčka

Rozhodčí: Obadal, Novotný – Bezděk, Blažek