Šachtar – Monaco | 2:2 (po pr.) | | | Dinamo Záhřeb – Šeriff Tiraspol | 0:0 (kon.) | | | Brøndby – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Ústí n/O – Vyškov | 0:2 (kon.) | | | Slavičín – Karviná | 1:5 (kon.) | | | Velvary – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Sedlčany – Č. Budějovice | 0:6 (kon.) | | | Sokolov – Bohemians 1905 | 0:6 (kon.) | | | Benešov – Teplice | 0:1 (kon.) |
Hostouň – Pardubice | 0:1 (po pr.) | | | Hlučín – Ostrava | 0:1 (po pr.) | | | Uničov – Olomouc | 2:4 (kon.) |
Kroměříž – Brno | 2:2 (4:5 po pen.) | | | Val. Meziříčí – Prostějov | 0:3 (kon.) | | | Vltavín – Ústí n. L. | 0:0 (odl.) |
Domažlice – Vlašim | 1:7 (kon.) | | | Povltavská – Varnsdorf | 0:5 (kon.) | | | Liberec – Zbuzany | 1:2 (kon.) |
Bremer – Bayern | 0:12 (kon.) |
Radimov – Senica | 0:0 (2:4 po pen.) | | | Vranov n.T. – Trebišov | 2:1 (kon.) |
Branky:
35. Vintr, 79. Vintr
Rozhodčí: Ginzel – Novák, Slavíček.
Diváci: 475
Karty: 9. Falta (UNO), 73. Souček (UNO), 90+3. Langer (UNO) – 66. Srubek (VKV), 66. Jambor (VKV)
Neproměněná penalta:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Šmíd – Chleboun, Langer P., Skalický, Koukola, Falta (C), Novotný (60. Souček), Špatenka (60. Vymětalík), Sy Seykou (46. Mayer), Vošlajer (60. Tichý), Galus (60. Hynek).
Náhradníci: Krátký – Souček, Vymětalík, Mayer, Tichý, Hynek, Ptáček.
Trenér:
MFK Vyškov: Spurný – Fofana, Štěpánek (C), Ilko, Langer T. (64. David Jambor), Sedláček, Kanakimana, Feik (66. Němeček), Srubek, Dan Jambor (83. Todorič), O. Vintr.
Náhradníci: Vitásek – Mulligan, Todorič, David Jambor, Kameník, Němeček.
Trenér:
Náhradníci: Krátký – Souček, Vymětalík, Mayer, Tichý, Hynek, Ptáček.
Trenér:
MFK Vyškov: Spurný – Fofana, Štěpánek (C), Ilko, Langer T. (64. David Jambor), Sedláček, Kanakimana, Feik (66. Němeček), Srubek, Dan Jambor (83. Todorič), O. Vintr.
Náhradníci: Vitásek – Mulligan, Todorič, David Jambor, Kameník, Němeček.
Trenér:
Rozhodčí: Ginzel – Novák, Slavíček.
Diváci: 475
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Špatenka, přichází Vymětalík.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vošlajer, přichází Tichý.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Galus, přichází Hynek.