North wings Ústí – Akademici Plzeň 3:0 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – VUT Cavaliers Brno 3:5 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
VUT Cavaliers Brno
Středa 01.09.2021, 19:45 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport UNI CUP • 2. kolo

57:23
    Se snahou to přehnal Filip Sabol. Protihráče dohrál dávno po odehrání puku, od rozhodčích po právu vyfasoval dvě minuty za napadení.

51:18
    Před malou chvílí vstřelil gól, teď míří na trestnou lavici. David Sedláček před vlastní brankou krosčekem poslal protihráče k ledu, za tento přečin si vysloužil dvě minuty.

46:50
    Přesilovku si zahrají i domácí. Podrážením se provinil Antonín Běhal, jenž znemožnil Voldánovi podpořit slibně vypadající akci Riders.

44:17
    Dvě minuty za hrubost pro Lukáše Hebka, Brno si vyzkouší početní převahu čtyři proti třem! Domácí forvard předvedl nesmyslný zákrok v útočném pásmu.

42:41
    Na ledě se strhla bitka mezi Danielem Tominem a Pascalem Masarem. Lépe se vedlo domácímu hráči, který povalil konkurenta na zem, pak obě horké hlavy oddělily rozhodčí a udělily jim po dvou minutách.

26:40
    Po vzájemné potyčce dochází k vyloučení na obou stranách. Za domácí putuje na trestnou lavici Lukáš Bezděk, za hosty je to David Sedláček.

16:37
    Tvrdý hit inkasoval jeden z domácích hokejistů od Martina Lašáka. Muži v pruhovaném tento zákrok zaregistrovali a obránce vyloučili.

08:48
    Přesilovou hru si zahrají i hosté. Za zbytečný prohřešek v útočném pásmu je vyloučen Ondřej Šišma, jenž soupeře sestřelil kolenem.

04:55
    Lukáš Hebek si pod tlakem pomohl nedovoleným zákrokem, konkurenta podrazil. Domácí útočník je prvním vyloučeným hráčem utkání.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 18. Stolín (Vacek, Bezděk), 49. Tomin (Topolská, Pelcl), 60. Vacek (Hebek, Maťátko) – 13. Zemánek (Řezníček, Balát), 20. Zemánek (Řezníček, Běhal), 24. Šišma (Sedláček), 28. Balát (Běhal), 51. Řezníček (Balát, Běhal)

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (31. Vaněk) – Tomin, Vacek (C), Faltys, Lenoch, Voltner, Bezděk – Voldán, Vytlačil, Dymák, Stolín, Bureš, Kmoníček, Hebek, Jiruška, Topolská, Pelcl, Maťátko, Strnad.
    VUT Cavaliers Brno: Huzlík (31. Burian) – Cekr, Sedláček, Sabol, Běhal, Malý, Lašák, Antal (C) – Zemánek, Hrstka, Balát, Šenk, Malíř, Uhlíř, Masar, Plitko, Křibský, Řezníček, Šišma.

Rozhodčí: Čížek – Mikula, Landsmann