Ml. Boleslav B – Bohemians B 2:6 (kon.) | Pardubice B – Přepeře 2:3 (kon.) | Zbuzany – Jablonec B 0:2 (kon.)
Teplice B – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 1:2 (kon.)
FK Pardubice B
2:3 (1:2)
FK Přepeře
Sobota 04.09.2021, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

Utkání je u konce! Přepeře nakonec udržely svůj jednobrankový náskok, když se domácí rezerva na závěrečný tlak nezmohla. Branka Radka Dvořáka z 59. minuty se tedy pro hosty z Přepeř ukázala jako vítězná. (12:05:54)

90+2

90+1
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Jakub Krasnický.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Ladislav Martan ukázkovým návratem přepnul do defenzivy, čistým skluzem obral o míč Leeho a hosté tak ušetří cenné sekundy.
    87. ŠTICHAUER - 2:3

87
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku!
    Utkání se nám dramatizuje, domácí pár minut před koncem snižují, když se trefil střídající JAKUB ŠTICHAUER!

86
    Hostující Martin Janošík sice dopravil míč do sítě, bylo to ale až dlouho potom, co rozhodčí Lukáš Vojtěch odpískal nedovolený zákrok na domácího Tomáše Formáčka.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Radek Dvořák, přichází Jakub Elbel.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Jan Halász, přichází Jakub Štichauer.

81
    Korejec Lee měl možnosti na přihrávku, rozhodl se ale vzít to na sebe. To se ukázalo jako špatné rozhodnutí, jeho zakončení totiž skončilo vysoko nad bránou.

78
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Martin Janošík.
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Matěj Vít, přichází Tomáš Formáček.
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Vojtěch Sychra, přichází Dominik Mareš.

76
    Trochu šťastně se nyní dostal míč v pokutovém území k Tomáši Bulířovi, který chtěl překvapit brankáře zakončením z první. Levou nohou ale zamířil nad bránu.

72
    Štěpán Hrnčíř nyní dostal do úzkých svého spoluhráče, když dal Ondřeji Hajníkovi hodně těžkou přihrávku. Míč získaly Přepeře, přímé nebezpečí pro domácí bránu to ale neznamenalo.

69
    Obrana hostů ve druhé půli zatím nedovolila žádné nebezpečné zakončení na bránu Filipa Truksy, který po přestávce zatím moc práce neměl.

66
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Adam Lupač, přichází Ondřej Vítek.

63
    Pardubická rezerva se ve druhé půli neprezentuje špatným fotbalem, zatím ale jejich akce vždy ztroskotaly ve finální fázi.
    59. DVOŘÁK - 1:3

59
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Hosté navyšují své vedení! RADEK DVOŘÁK obdržel přesnou přihrávku před bránu, kde si počínal mazácky a přesným zakončením překonal Štěpána Hrnčíře!