Finsko – Kazachstán | 1:0 (kon.) | | | Kypr – Rusko | 0:2 (kon.) | | | Irsko – Ázerbájdžán | 1:1 (kon.) |
Srbsko – Lucembursko | 4:1 (kon.) | | | Lotyšsko – Norsko | 0:2 (kon.) | | | Slovinsko – Malta | 1:0 (kon.) |
Ukrajina – Francie | 1:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Dánsko | 0:1 (kon.) | | | Izrael – Rakousko | 5:2 (kon.) |
Skotsko – Moldavsko | 1:0 (kon.) | | | Gibraltar – Turecko | 0:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Černá Hora | 4:0 (kon.) |
Slovensko – Chorvatsko | 0:1 (kon.) |
Katar – Portugalsko | 1:3 (kon.) | | | Bosna – Kuvajt | 1:0 (kon.) |
Vyšehrad – Hostouň | 3:1 (kon.) | | | Vltavín – Domažlice | 2:2 (kon.) | | | Rakovník – Benešov | 1:1 (kon.) |
Povltavská – Motorlet | 0:2 (kon.) |
Ml. Boleslav B – Bohemians B | 2:6 (kon.) | | | Pardubice B – Přepeře | 2:3 (kon.) | | | Zbuzany – Jablonec B | 0:2 (kon.) |
Teplice B – Liberec B | 2:2 (kon.) | | | Živanice – Chlumec n/C | 1:2 (kon.) |
Olomouc B – Frýdek-Místek | 7:0 (kon.) | | | Zlínsko – Vel. Meziříčí | 1:2 (kon.) | | | Slovácko B – Uničov | 1:2 (kon.) |
Rosice – Zlín B | 2:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Kroměříž | 0:1 (kon.) |
Bardejov – Žilina B | 0:1 (kon.) | | | B. Bystrica – KFC Komárno | 2:0 (kon.) | | | Skalica – Púchov | 1:0 (kon.) |
Korona – Radomiak | 0:0 (12:00) | | | Lech Poznaň – Zagłębie | 0:0 (12:30) |
Libiš – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
konec
SK Sigma Olomouc B
7:0
(4:0)
FK Frýdek-Místek
Milan Huppert
Branky:
3. Matoušek, 12. Matoušek, 17. Langer, 31. Langer, 70. Matoušek, 76. Beneš, 83. Slaměna
Rozhodčí: Vejtasa – Řezníček, Slabý
Diváci: 111
Karty: 42. Látal (OLB) – 54. Juříček (FRM)
Neproměněná penalta:
SK Sigma Olomouc B:
Stejskal – Spáčil (C) (74. Mikulenka), David, Slaměna, Mujica, Langer (64. Grygar), Galus, Látal (64. Bednář), Beneš, Grečmal (81. Fabiánek), Matoušek (74. Vyhlídal).
Náhradníci: Stoppen – Fabiánek, Mikulenka, Grygar, Vyhlídal
Trenér:
FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka, Blejchař, Křenek, Velner (C), Juříček, Kučera, Byrtus (81. Míček), Manzia, Raab (87. Janša), Kovařík.
Náhradníci: Míček, Vengřinek, Janša, Barkov, Gergela
Trenér:
Náhradníci: Stoppen – Fabiánek, Mikulenka, Grygar, Vyhlídal
Trenér:
FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka, Blejchař, Křenek, Velner (C), Juříček, Kučera, Byrtus (81. Míček), Manzia, Raab (87. Janša), Kovařík.
Náhradníci: Míček, Vengřinek, Janša, Barkov, Gergela
Trenér:
Rozhodčí: Vejtasa – Řezníček, Slabý
Diváci: 111
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Daniel Grečmal, přichází Jakub Fabiánek.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Jakub Vyhlídal.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Radek Látal, přichází Adam Bednář.