Ml. Boleslav B – Bohemians B 2:6 (kon.) | Pardubice B – Přepeře 2:3 (kon.) | Zbuzany – Jablonec B 0:2 (kon.)
Teplice B – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 1:2 (kon.)
FK Teplice B
2:2 (0:0)
Slovan Liberec B
Sobota 04.09.2021, 11:00 • 1.FC Dubí / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Rohy: 4:3. (12:57:53)

Děkuji za pozornost, pěknou sobotu.

Je tu konec zápasu. Druhý poločas nám nabídl hned 4 zásahy – dva na každé straně, každý tým jednou skóroval z penalty. Padlo také hodně žlutých karet. Aktivnější byly určitě Teplice. Tedy tak tomu bylo minimálně do druhé inkasované branky Teplic, pak se hra vyrovnala. Utkání končí nerozhodně, body se mezi celky rozdělí.

90+2

90+2
    Vypadá to, že se utkání dohraje na polovině Teplic.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Čítek (FK Teplice B).

90
    Standardní situace pro hostující tým, kterou rozehraje jen kousek od poloviny hřiště.

90
    Zakončení po rohu šlo mimo branku.

90
    Liberec v závěru zápasu bude zahrávat rohový kop.

88
    Teplická obrana obrala libereckého hráče o míč před šestnáctkou a může rozehrát na svoje spoluhráče dopředu.

86
    Střela Teplic je zlikvidována brankářem Vliegenem.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Polyák, přichází Málek.

84
    Teplice jsou brankou zaskočeny a naopak Liberec je teď o něco více u míče.

83
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Rezek, přichází Lukáš.

83
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Fortelný, přichází Vachoušek.

82
    Hosté jsou po brance při chuti a rádi by přidali další. Jejich střela ale končí vedle branky a míč rozehraje teplický brankář.

80
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Liberec svou akci založit vhozením autu u poloviny hřiště. Postupně se propracoval až před velké vápno, odkud JAN MATOUŠEK zakončil do branky Němečka!

78
    Hráči v bílém na míči dlouho nezůstávají a více hrají Teplice, které jsou po druhý poločas aktivnějším celkem.