Buffalo – Pittsburgh 1:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 7:1 (kon.) | Florida – Dallas 6:3 (kon.)
Tampa – Carolina 8:5 (kon.) | Ottawa – Montreal 7:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:6 (kon.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 4:0 (kon.) | Seattle – Edmonton 2:1 (po pr.)
NY Islanders – New Jersey 1:2 (po pr.)
Ottawa Senators
7:2 (2:1, 4:1, 1:0)
Montreal Canadiens
Sobota 02.10.2021, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

51:05
    Watson si našel Pezzettu a chtěl mu vrátit, že podle všeho kvůli němu musel Kelly odstoupit ze zápasu po druhé třetině. Strhl ho na led v pravém rohu pásma a ještě si na něj skoro lehnul. Že tím poslal Ottawu do čtyř, to asi neřeší.

41:55
    Ennis vyloučen za držení u mantinelu ve středním pásmu.

36:26
    Kelly dohrál z levé strany Pezzettu, pak si oba hráči cosi pověděli a šlo se na věc! Kelly schytal několik pěstí od Pezzetty a pak s ním ještě vláčil soupeř po ledě. Ottawa bude hrát dvouminutovou přesilovku.

31:15
    Reinhardt podrážel na levé straně, takže nebude hrát dvě minuty.

22:11
    Za krosček z pravé strany za domácí brankou na Drouina dostane Zajcev dvě minuty.

19:13
    Pezzetta podrazil na pravé straně u mantinelu Norrise a bude prvním vyloučeným hráčem Montrealu v zápase.

16:38
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Batherson – 2 min., hrubost).

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 4. Watson (Pinto, Paul), 17. Formenton (Zub, Norris), 22. Paul (Pinto), 29. Batherson (Formenton, Chabot), 34. Sokolov (Kelly), 39. Norris (Batherson, Chabot), 41. Formenton (Batherson, Norris) – 15. Belzile (Wideman, Drouin), 33. Dvorak (Wideman, Drouin)

Ottawa Senators: Murray (32. – 33. Sogaard) – Zub, Chabot (A), Zajcev (A), Del Zotto, Holden, Mete – Batherson, Norris, Formenton – Ennis, White, Reinhardt – Sokolov, Agozzino, Kelly – Watson, Pinto, Paul (A).
    Montreal Canadiens: Allen (41. Poulin) – Savard (A), Guhle, Chiarot, Niku, Wideman, Fairbrother – Armia, Evans, Harvey-Pinard – Anderson (A), Dvorak, Drouin – Belzile, Poehling, Vejdemo – Fortin, Myšák, Pezzetta.

Rozhodčí: Nicholson, Hebert – Brisebois, O´Quinn