Buffalo – Vancouver 5:2 (kon.) | Montreal – San Jose 0:5 (kon.) | New Jersey – Seattle 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 1:2 (1:2 po s.n.) | Washington – Colorado 6:3 (kon.) | Tampa – Florida 1:4 (kon.)
Detroit – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – NY Islanders 1:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 2:1 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 6:5 (po pr.) | Edmonton – Anaheim 6:5 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Gól do prázdné branky je pro Buffalo vítanou pojistkou. Přes celé kluziště se trefil RASMUS ASPLUND. Bez asistence.

54:14
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., nedovolené bránění).

51:40
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., hákování).
    43:56 Tage THOMPSON - 4:2

43:56
    Lepší vstup do třetí třetiny si Sabres nemohli přát! Butcherovu první střelu zblokoval obránce a druhou vyrazil brankář, který pak nebyl v optimálním postavení. Toho využil TAGE THOMPSON, když na několik pokusů uklidil puk do sítě. Asistence: Will Butcher a Victor Olofsson.
    43:33 Jeff SKINNER - 3:2

43:33
    Buffalo nejprve dvakrát srovnalo a teď dokonce i otočilo skóre ve svůj prospěch! Millerovu tečovanou ránu Demko vykopl před sebe a na kolenou bekhendem dorážející JEFF SKINNER se nemýlil. Asistence: Colin Miller a Dylan Cozens.

41:01
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., hákování).
    37:37 Zemgus GIRGENSONS - 2:2

37:37
    To, co se Buffalu nepovedlo ve čtyřminutové přesilovce, dokázalo v rovnovážném počtu! Cozens předal u modré čáry puk Okposoovi a jeho pokus citlivou tečí usměrnil za Demkova záda ZEMGUS GIRGENSONS. Lotyšský reprezentant tím srovnal na 2:2. Asistence: Kyle Okposo a Dylan Cozens.

33:29
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tanner Pearson – 2+2 min, vysoká hůl).

25:56
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).
    16:01 Justin DOWLING - 1:2

16:01
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Canucks si berou vedení zpět! Miller nabil na modrou čáru Schennovi a jeho ránu po ledu přizvedl tečující JUSTIN DOWLING pod horní tyč. Na tuhle nečekanou změnu směru neměl Craig Anderson sebemenší šanci zareagovat. Asistence: Luke Schenn a J. T. Miller.

13:14
    Ta domácí teď zaspala a sám na Andersona se řítil Justin Dowling. Střílel kolem pravého betonu a bohužel pro Vancouver příliš přesně. Trefil totiž tyč!
    08:23 Kyle OKPOSO - 1:1

08:23
    Ve vedení hosté nevydrželi ani dvě a půl minuty. Ve středním pásmu sebral puk KYLE OKPOSO, postoupil s ním do útočné třetiny a střelou z kruhu pro vhazování mířenou na bližší tyč srovnal stav na 1:1. Asistence: Zemgus Girgensons a Rasmus Dahlin.
    05:57 Bo HORVAT - 0:1

05:57
    V KeyBank Center otevřeli skóre hosté! Pearson za brankou vybojoval puk a zpoza ní ho adresoval mezi kruhy. Garland ještě na přihrávku nedosáhl, ale za ním stojící BO HORVAT už ano a dočista vymetl pravý horní růžek branky. Její strážce Anderson máchl svou lapačkou naprázdno. Asistence: Tanner Pearson.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 9. Okposo (Girgensons, Dahlin), 38. Girgensons (Okposo, Cozens), 44. J. Skinner (C. Miller, Cozens), 44. Tage Thompson (Butcher, V. Olofsson), 58. R. Asplund – 6. Horvat (Pearson), 17. Dowling (L. Schenn, J. T. Miller)

Buffalo Sabres: C. Anderson (Tokarski) – Butcher, Dahlin, C. Miller, Bryson, Pysyk, Hägg – Hinostroza, Cozens, J. Skinner – V. Olofsson, Tage Thompson, R. Asplund – Okposo (A), Eakin, Girgensons (A) – Caggiula, Ruotsalainen, Bjork.
    Vancouver Canucks: Demko (Halák) – Poolman, Ekman-Larsson (A), T. Myers, B. Hunt, L. Schenn, Rathbone – Garland, Horvat (C), Pearson – Boeser, Elias Pettersson, Höglander – Podkolzin, J. T. Miller (A), Dowling – Highmore, Dickinson, Lammikko.

Rozhodčí: Luxmore, Nicholson – Apperson, Nansen

Diváci: 7 376