Kobra – Chrudim 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – HK MD Šumperk 2:3 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod 1:8 (kon.) | Písek – Ústí n/L 3:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
HK Mladí Draci Šumperk
Neděle 24.10.2021, 13:30 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • Liga juniorů • 12. kolo

49:43
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Tak to byla rychlost. Šumperk se prosazuje znovu a překlápí stav utkání na svou stranu. Mladí Draci poprvé u utkání vedou zásluhou JAKUBA HORKÉHO, jeho rychlého vstupu do pásma přesného zásahu. Asistence: Tomáš Minařík.

49:20
    Šumperk využil přesilovku a vyrovnal stav utkání. Ke střele se ve výborné pozici dostal FILIP TOMICZEK. Asistence: Ondřej Holub.

37:18
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba využila dvojitou přesilovou hru. Kotouč se dostal do mezikruží k LUDVÍKOVI LYSOŇKOVI. Ryšavý nic neviděl. Asistence: Jakub Koudelný.

21:30
    Přesto, že Poruba začala aktivněji, tak Šumperk srovnal. V obranné třetině tentokrát vyrobila chybu Ostrava. Dorovnávací gól vstřelil po Holubově přihrávce MAREK KESLER. Asistence: Ondřej Holub.

08:00
    Přesto, že domácí byli celých téměř osm minut od začátku pod tlakem, tak do vedení jdou domácí. Po mantinelu unikl Kolat, který nahrál před brankou naprosto volnému JAKUBOVI KOUDELNÉMU v mezikruží, jenž svou střelou překonal Ryšavého. Asistence:

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 8. Koudelný (Kolat, Lysoněk), 38. Lysoněk (Koudelný, Fišara) – 22. Kesler (Holub), 50. Tomiczek (Holub), 50. Horký (Minařík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Drabčík) – Černý, Mrozek, Fišara, Macias, Hlaváč (C), Kelnar – Barčák, Mikula, Plevka, Chovanec, Fornál, Koudelný, Siekierka, Žák, Halata (A), Kolat, Lysoněk.
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Minařík, Cekr, Křivohlávek, Sedláček, Netolický, Plhal (C), Holub – Kesler, Pánek, Tomiczek, Šiucha, Šembera (A), Horký, Šotkovský, Fibigr, Polách (A).

Rozhodčí: Cabák – Kořistka, Tvrdý