Montreal – NY Islanders 2:6 (kon.) | Ottawa – Vegas 1:5 (kon.) | Florida – Washington 5:4 (po pr.)
Pittsburgh – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Tampa 2:1 (po pr.) | Boston – Detroit 5:1 (kon.)
Calgary – Dallas 3:4 (po pr.) | Seattle – Buffalo 5:2 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:5 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Toronto využívá přesilovku a během prodloužení dokonává obrat v dnešním souboji! Po obrovském tlaku už byla trojice hráčů Tampy hodně unavená. Přihrávku do palebné pozice obdržel WILLIAM NYLANDER a příklepem z levého kruhu prostřelil brankáře! Asistence: Auston Matthews, Mitchel Marner.
    59:19 John TAVARES - 1:1

59:19
    Je vyrovnáno! Toronto se vytouženého vyrovnání dočkalo v poslední minutě základní hrací doby! Nepovedené vyhození zachytil jeden z domácích hráčů. Na přihrávku z pravého rohu si následně sjel JOHN TAVARES a bez přípravy propálil brankáře! Asistence: Mitchell Marner, Auston Matthews.
    13:16 Patrick MAROON - 0:1

13:16
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tampa se dostává do vedení! Hosté dokázali udeřit po skvěle sehraném protiútoku. Přihrávku z pravé strany dostal PATRICK MAROON a s pořádnou dávkou štěstí procedil kotouč do sítě! Asistence: Corey Perry, Erik Černák.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 60. Tavares (Marner, Matthews), 63. W. Nylander (Matthews, Marner) – 14. Maroon (Perry, Černák)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (P. Mrázek) – Dermott, Rielly, Brodie, Muzzin, Liljegren, R. Sandin – W. Nylander, Matthews, Bunting – Marner (A), Tavares (C), Kerfoot – O. Kaše, Kämpf, Engvall – Simmonds, Spezza, N. Ritchie.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman, Černák, McDonagh (A), C. Foote, Sergačjov – Cirelli, B. Point, Killorn – Barre-Boulet, Stamkos (C), Palát – Perry (A), Colton, Maroon – Raddysh, Bellemare, M. Joseph.

Rozhodčí: Sutherland, Markovic – Marquis, Cormier

Diváci: 18 937