Opava – Vel. Meziříčí 7:1 (kon.) | Hronov – Děčín 4:3 (po pr.) | Letňany – Jablonec n/N 8:2 (kon.)
Nová Paka – Bílina 9:4 (kon.) | Příbram – Cheb 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:6 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 0:2 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:4 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Klatovy – Tábor 1:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 06.11.2021, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení přátelé ledního hokeje. Dnes nás čeká zajímavý souboj mezi třetím a prvním týmem tabulky, tedy mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC RODOS Dvůr Králové nad Labem. Hosté překvapivě okupují první příčku skupiny Sever a jak je vidět i na klubovém webu, tak se hokejem baví nejen fanoušci, tak i hráči.

Jak tedy soupeř LVŮ hrál v posledních zápasech?
    16.10.2021 HC Letci Letňany – HC Rodos 9:2 (6:0,1:0, 2:2)
    20.10.2021 HC Rodos – HC Wikov Hronov 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
    23.10.2021 HC Děčín – HC Rodos 1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
    27.10.2021 HC Rodos – HC Vlci Jablonec 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
    30.10.2021 HC Draci Bílina – HC Rodos 4:11 (1:2, 2:4, 1:5)
    3.11.2021 HC Rodos – BK Nová Paka 6:4 (1:3, 2:0, 3:1)

MOSTEČTÍ LVI podávají v letošní sezóně výkony jako na houpačce. Po doslova brutálních výhrách přichází ostudné prohry. Ty jsou snad již zapomenuty a ambice postoupit v tabulce vzhůru domácí tým má. Nudit se nebudete. Ještě se nestalo, aby v Mostě padlo v součtu méně než deset branek.

Jak tedy vypadaly poslední zápasy LVŮ?
    20.10.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Letci Letňany 1:9 (0:2, 0:3, 1:4)
    23.10.2021 HC Vlci Jablonec – MOSTEČTÍ LVI 9:4 (2:2, 1:0, 6:2)
    27.10.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina 8:4 (2:1, 4:1, 2:2)
    30.10.2021 BK Nová Paka – MOSTEČTÍ LVI 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
    3.11.2021 HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)

A nyní ke kanadskému bodování.
    Jak vypadá kanadské bodování hostujícího týmu?

Josef Stříbrný 20 bodů (6+14)

Přijďte navštívit A-Benet arénu, utkání začíná v 17:30 hodin a jste na něj všichni srdečně zváni. Pokud nemůžete přijít sledujte náš onlajn

12:35
    Hosté jeli tři na jednoho, kotouč drží v lapačce po nepovedené souhře drží Lukáš Hosnedl

13:09
    Krásný semafor Lukáše Hosnedla po perfektní střele Jakuba Luštince

13:40
    Do slibné šance se dostávali domácí, Josef Stříbrný ovšem neprostrčil kotouč na volného Vladimíra Kýhose

16:07
    Za hákování Jiřího Matějíčka je nařízeno trestné střílení. Jede Josef Stříbrný. Provedl ho celkem slušně, proti však byla lapačka Jaroslava Brázdila. Krásný zákrok

17:01

18:12
    Do útočného pásma krásně a elegantně najel Josef Stříbrný, nabil na modrou, střela Dominika Havlíka však byla zblokována

19:00
    Poslední minuta první třetiny

20:00

První třetina přinesla krásný svižný hokej. Šance byly na obou stranách, ovšem žádná z nich kýženou branku nepřinesla. Tu největší Rodosu měl Tomáš Bláha, ovšem odkrytou klec minul. V další dobré šanci se ocitl Jakub Luštinec, který ovšem nevyzrál na připraveného a pohotového Lukáše Hosnedla, jehož semafor byl ukázkový. Na druhé straně bylo po faulu Jiřího Matějíčka nařízeno trestné střílení, které provedl celkem slušně Josef Stříbrný, ovšem i Jaroslav Brázdil ukázal, že dopravní situace zvládá na výbornou a jeho semafor taktéž funguje.

20:01

20:47
    Jaroslava Brázdila nepřekvapil od modré Štěpán Urbánek, evidujeme první střelu druhé třetiny

22:08
    Před Lukáše Hosnedla se probíjel Jiří Půhoný, branku však netrefil

23:18
    Vladimír Kýhos se pokoušel vysunout Josefa Stříbrného, šance z toho nebyla

23:42

24:06
    Jaroslav Šimeček neprokličkoval před branku přes pozorného veterána Josefa Vašíčka

26:45
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hoffmann – 2 min., podrážení).

29:14
    Vladimír Kýhos se drží za hlavu, krásná šance, její druhé zakončení provedl Jiří Hoffmann

29:40
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Bláha – 2 min., podrážení).

32:27
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 2 min., podrážení).

32:33
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Vašíček – 2 min., podrážení).

33:27
    Nahození Josefa Stříbrného drží Jaroslav Brázdil

33:57
    Nádherný obranný zákrok Milana Böhma, kdy jeli dva hostujícího hráči na něj, jako posledního

35:05
    Do šance se probíjel po krásné rozehrávce Štěpána Urbánka Jaroslav Šimeček a Jakub Procházka, ovšem Jaroslava Brázdila nepřekonali

36:01
    Martin Mical z mezikruží po krásné přihrávce Ivana Řehoře neprostřelil Jaroslava Brázdila

37:59
    Do slibné šance se dostával Pavel Písařík, ovšem byl již hodně blízko Jaroslava Brázdila a ten drží kotouč v náručí

39:01
    Ostrou střelu Dominika Duška vyráží betonem Lukáš Hosnedl

39:59
    Kotouč drží ještě v náručí Jaroslav Brázdil

Druhá třetina nám také přinesla krásný, rychlý hokej, který splňuje parametry i vyšších soutěží. Oba týmy hrají zodpovědně dozadu, žádné velké šance však nebyly, oba brankaři předvedli krásné zákroky. Rozuzlení nám snad přinese třetina

40:00

40:01

41:02
    Střelu Vojtěcha Havlase vytěsnil ramenem Lukáš Hosnedl

41:31
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2 min., nedovolené bránění).

41:58
    Milan Böhm s Vladimírem Kýhosem ujeli v oslabení, Jaroslava Brázdila nepřekonali

46:13
    Martin Mical krásně přihrával na Davida Drašara, ale ten, i když má skoro dva metry na kotouč nedosáhl

47:11
    Úmyslné postavení mimo hru hostů

47:15
    Padesátka hostujících fandů žene své miláčky neustále do útoku

47:45
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Voňka – 2 min., držení).

48:12
    Na Ivana Řehoře zívala prázdná branka, ten z její blízkosti netrefuje

48:40
    Jakub Procházka teď pálí z pravého mezikruží, stav je stále 0:0

49:41
    Aleš Havlůj teď napřáhl až ke stropu, puk se houpe jako kapřík, ale v té nad brankou

49:59
    Hra je přerušena, z ledu se zvedá těžce Michal Petira

50:35
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Domácí obrana udělala chybu a do samostatného útoku se dostal MICHAL PŮHONÝ a nemýlil se. Asistence: Jaroslav Moučka a Jiří Vašíček

50:42
    A ihned z buly je tu další branka. Jejím autorem je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: David Voňka