Technika Brno – Chrudim 10:5 (kon.) | HK MD Šumperk – Písek 3:4 (po pr.) | Poruba 2011 – Kralupy n. Vltavou 1:0 (kon.)
Warriors Brno – Ústí n/L 4:5 (po pr.) | Přerov – Kobra 5:1 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
IHC Králové Písek
Neděle 21.11.2021, 14:00 • Škoda aréna, Šumperk • Liga juniorů • 19. kolo

Je za námi dnešní zápas. Šumperk je po šesti výhrách zastaven. Postarali se o to jejich poslední přemožitelé, IHC Králové Písek. Domácí šli do vedení zásluhou Ondřeje Šotkovského. Již v první periodě otočil stav zápasu na stranu Písku Ondřej Pešek a Marcel Kříž. Ve druhé části hry padly rovněž dvě branky, nejprve Šumperk srovnal zásluhou Filipa Cekra, poté vedl Písek díky Yahorovi Hrakholskému. V poslední periodě na 3:3 vyrovnal Adam Polách. O vítězi tedy muselo rozhodnout prodloužení, v němž vystřelil výhru Králů Jaroslav Kreuzman. Na jih Čech putují dva body, v Šumperku zůstává jeden.

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám krásný zbytek víkendu. (16:42:39)

64:31
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek si vítězství dnes zasloužil, poté, co Mladí Draci ubránili oslabení v prodloužení přestali bruslit a rychlost naopak nabral Písek. JAROSLAV KREUZMAN zajistil vítězství hostujícího celku v prodloužení a dva body poputují na jih Čech. Asistence: Ondřej Pešek.

63:35
    Výborná práce Horkého v oslabení! Domácí útočník podržel kotouč a poslal jej následně k Lokajíčkově kleci.

62:46
    Domácí jsou sevřeni ve třetině. Písek je nebezpečný.

62:27
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Polách – 2 min., hákování).

61:52
    Písek vytvořil zámek, do dobré pozice se dostal Ryba, netrefil branku.

60:55
    Draci vyrazili hrdě dopředu, položili si Lokajíčka, ale Tomiczek v koncovce neuspěl.

60:22
    První ránu v prodloužení předvedli hosté, Ryšavý puk sevřel mezi betony.

60:01

Tři třetiny jsou minulostí. Domácí srovnali ve třetí třetině na 3:3 zásluhou Adama Polácha. Následně se oba celky ještě dostali do šancí, ze kterých mohla padnout branka, ale nestalo se tak a bude následovat prodloužení.

60:00

59:46
    Bude se vhazovat po pravici Ryšavého.

59:46
    Oddechový čas pro hosty.

59:46
    Domácí si koledují v posledních sekundách o branku.

58:39
    Pěkná akce domácích, která vznikla už ve středním pásmu, Lokajíček v koncovce jistil situaci.

57:48
    Hraje se ve velkém tempu, domácí jsou nyní na kotouči.

56:52
    Křivohlávek s Horkým nyní překvapili hosty, které přečíslili, ale k zakončení se nedostali.

55:36
    To bylo nebezpečné, domácí čarovali s kotoučem v obraně.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 2. Šotkovský (Tomiczek, Šembera), 28. Cekr (Horký, Polách), 52. Polách (Minařík, Šucha) – 14. Pešek (Kurfürst), 19. Kříž (Hail), 36. Hrakholski (Dubský), 65. Kreuzman (Pešek)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Netolický, Cekr, Sedláček, Minařík, Blaháček, Křivohlávek, Plhal – Polách (A), Šembera (A), Ševčík, Havel, Tomiczek, Šucha, Šotkovský, Haas, Horký.
    IHC Králové Písek: Lokajíček (Kadlec) – Dohnal, Kulvejt, Hail, Kürst (C), Houdek – Kreuzman, Sládek, Dubský, Hála, Hrakholski, Pitel, Ryba, Mikeska, HJollar, Lechnýř, Pešek, Kříž.

Rozhodčí: Holibka – Bubela, Přecechtěl