Saryarka – Poprad 4:0 (kon.)
HC Saryarka Karaganda
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HK Poprad
sk Neděle 21.11.2021, 14:00 • Adama Rocha Kowalskiego, Krakov (Poľsko) • Kontinentální pohár IIHF

Dnešné stretnutie je úspešne za nami. Karaganda bola dnes maximálne efektívne a popradské chyby dokonalo trestala. Kazachovia tak postupujú ďalej. To, či pôjdu ďalej aj hráči Popradu uvidíme až po večernom zápase medzi Krakowom a Asiagom. Poliaci nemôžu získať zo zápasu s Talianmi viac ako bod. V inom prípade by Poprad o skóre, respektíve o bod preskočili. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (16:09:02)

59:18
    Zápas sa už len dohráva.

58:01
    Do konca dnešného zápasu zostávajú už len dve minúty. Aby Karangada nezvíťazila, musel by sa stať zázrak.

57:03
    Tomek zneškodnil súperovo zakončenie z bezprostrednej blízkosti.

56:39
    Poprad je teraz pomerne aktívny. Slovenský celok chce s určitosťou streliť aspoň čestný presný zásah.

55:22
    Hra sa začala v posledných desiatkach sekúnd pomerne kúskovať.

54:29
    Daniel Demo napriahol z pravej strany, ale páli len vedľa.

53:47
    Po dlhšom čase rozruch aj pred bránkou Selivertova. Gól z toho však stále nie je.

52:53
    Poprad je už opäť v plnom počte.

52:25
    Teraz modrobieli vyhodili puk cez všetky čiary a získali cenné sekundy.

51:11
    V záverečnej tretine sú Popradčania viac než nedisciplinovaní, na čo patrične doplatili.

50:53
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (River Alexander Rymša – 2 min., podrazenie).
    49:41 Mikail RAKMANOV - 4:0

49:41
    HC Saryarka Karaganda dáva gól! Gól strelil MIKAIL RAKMANOV. Práve on bol na konci ukážkovej presilovkovej akcie. Asistencie: Nikita Anokovskij, Sayan Danijar.

48:32
    Po peknej akcii na ľavej strane prišlo zakončenie Ivana Bezrukova, ktoré Tomáš Tomek pokryl.

47:55
    Karaganda začne ďalšiu akciu po vystriedaní a spoza svojej bránky.

46:47
    Poprad má najhoršie za sebou. Ešte sa však bude musieť ďalej brániť.

45:17
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Mike Dalhuisen – 5 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + osobný trest do konca zápasu, napadnutie oblasti hlavy a krku).

Matúš Macháč

Branky a nahrávky: 9. Borisevič (Beljajev), 21. Bezrukov (Beljajev), 44. Anokovskij (Zelenkov), 50. Rakmanov (Anokovskij, Danijar)

HC Saryarka Karaganda: Selivertov (Karatajev) – Siksna, Korošev, Nurgalijev, Voronkov, Polokov, Anokin, Žarenov, Jakovlev – Grymzin, Anokovskij, Rakmanov – Kuliev, Danijar, Zelenkov – Bezrukov, Borisevič, Beljajev – Koževnikov, Fjodorovs, Larionovs
    HK Poprad: Tomek (Čiliak) – Brejčák, Drgoň, Dalhuisen, Rymša, Ulrych, Mešár, Nahalka, Demo – Livingston, Skokan, Svitana – Paločko, Mešár, Handlovský – Kundrík, Bjalončík, Šišovský – Valigura, Jevos, Dzivjak

Rozhodčí: Jakub Sindel, Mats Wikstrand – Mateusz Kucharewicz, Andrzej Nenko